Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

GLTK

Kontaktuppgifter
Hemsida:gltk.se
Telefon:031-773 8860
Adress:GLTK
Töpelsgatan 7
416 55 Göteborg
Anläggning:
Antal banor inne:14
Underlag:Hardcourt
Antal banor ute:2
Underlag:Hardcourt

LicensnummerNamnTennispoäng 
82276Aaltonen, Timo210,38
60128Abrahamson, Fredrik52,52
13268Alexandersson, Charlize72,99
34053Alfredsson, Olivia356,19
31999Almgren, Isak96,74
31991Almgren, Simon119,89
77392Angervall, Fredrik165,81
46150Beigart, Johan350,00
28295Berg, Marcus164,54
13454Bergling, Madeleine96,29
15211Bjurströmer, Isak50,00
13546Björkler, Charlotte50,00
83044Björklund, Jan51,50
30469Bladelius, Henrik157,02
75045Bogestrand, Christina103,87
37004Bojovic, Boris206,36
13440Bovin, Henrik-
13331Bovin, Hugo88,64
29284Brandt, Hugo169,60
11054Broberg Olsson, Joel203,65
11806Brocker, William50,00
57986Bromander, Carl50,00
47305Brunström, Jesper420,00
81335Brunström, Karolina51,50
65780Burylo, Matylda-
27823Bångens, Lennart129,93
78115Calderón D.M., Teresa-
32792Carlsson, Agneta-
60944Carlsson, Anna59,02
33114Cavalli-Björkman, Axel-
<- 1 2 3 4 5 6 7 ->
TävlingStartSlut 
Halloween Cup 20182018-11-022018-11-04
Höstturneringen 20182018-10-262018-11-01
Åkes Äkta Hönökaka 20182018-09-142018-09-23
Two Angels/Diadem Cup2018-04-012018-04-07
Junior SM 20182018-03-282018-04-07
Sportlovsspelen 20182018-02-092018-02-18
Halloween Cup 20172017-11-032017-11-05
Halloween Cup 20172017-11-032017-11-05
Höstturneringen 20172017-10-272017-11-02
Höstturneringen 20172017-10-272017-11-02
Åkes Äkta Hönökaka 20172017-09-152017-09-24
Åkes Äkta Hönökaka 20172017-09-152017-09-24
Junior SM2017-04-082017-04-19
Veteran SM 20172017-04-052017-04-11
Sportlovsspelen 20172017-02-102017-02-19
Sportlovsspelen 20172017-02-102017-02-19
Halloween Cup 20162016-11-042016-11-06
Höstturneringen 20162016-10-282016-11-03
Åkes Äkta Hönökaka Open2016-09-162016-09-25
Fiorucci och Diadem Cup2016-03-282016-04-03
Junior SM2016-03-242016-04-03
Sportlovsspelen med Åkes 20152016-02-152016-02-21
Halloween Cup 20152015-10-302015-11-01
Höstturneringen 20152015-10-232015-10-29
Åkes Äkta Hönökaka Open2015-09-112015-09-20
Junior SM 20152015-04-022015-04-12
Sportlovsspelen 20152015-02-112015-02-15
Halloween Cup 20142014-10-302014-11-02
Höstturneringen 20142014-10-242014-10-30
Claytech GLTK Open2014-09-152014-09-28
<- 1 2 3 4 ->