Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Påvelunds TBK

Kontaktuppgifter
Telefon:031-292622
Adress:Påvelunds TBK
Redegatan 18A
426 77 Västra Frölunda
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
78620Hedlund, Magnus860,00
80854Samuelsson, Robert531,01
29270Dahlberg, Måns323,06
23691Kylefors, Ludvig277,94
57193Kahrs, Emely242,47
58215Borodulina, Olga222,24
28319Bohwalli, Gustav158,22
11452Hedlund, Anton143,39
14105Alsterhem, Frida142,51
44561Jönsson, Daniel140,76
35444Christiansson, Carl137,09
31156Dahl, Esther121,29
82329Larsson, Jens118,58
32758Wik, Kristian105,75
26936Gren, Johan101,24
27012Medailleu, Kristian98,87
17878Marzelius, Olof94,11
78943Palmertz, Joakim76,46
83667Behram, Ajla74,10
60859Lindén Malmberg, Nadine71,32
46053Larsson, Pontus68,48
78702Schoster, Anders67,92
14043Robles, Filip67,49
13721Bernhardsson, Carl66,77
85920Greczula, Jonathan64,44
15054Palmertz, Ola60,29
30702Dahl, Therese57,91
28080Westerlund, Malin54,52
84996Åqvist, Linda53,76
24994Fredriksson, Anna Lena53,57
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Påvelundsspelen2018-01-262018-02-04
Påvelundsspelen2016-11-252016-12-04
Påvelundsspelen2015-11-202015-11-29
Prince Open 20142014-11-212014-11-30
Prince Open2013-11-222013-12-01
Prince Open 20122012-11-232012-12-02
VT 1 Påvelund Veteran Cup2012-04-272012-05-06
Wilson Open2011-11-252011-12-04
Wilson Open2010-11-262010-12-05
Wilson Open2009-11-202009-11-29
Wilson Open2008-11-212008-11-30
Lotto Open2007-11-232007-12-02
Lotto Open2006-11-242006-12-02
Lotto Open2005-11-252005-12-03
Lotto Open2004-11-262004-12-04
Pro Penn Classic2003-11-282003-12-07
Pro Penn Classic2002-11-292002-12-07
Pro Penn Classic2001-10-122001-10-19
Pro Penn Classic2000-12-082000-12-15