Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Piteå TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.piteatennisklubb.se/
Telefon:0911-16600
Adress:Piteå TK
Piteå TK
Batterigatan 3
941 47 Piteå
Anläggning:
Antal banor inne:3
Underlag:2 plexipave, 1 gympagolv aktig
Antal banor ute:2
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
32186Lejon, Anton82,41
18235Sundström, Axel51,27
TävlingStartSlut 
Regionsmästerskapen Tennis Norr - JSM Race 20202020-08-132020-08-16
Riviera Tennis - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-05-212020-05-24
Hellströms Cupen2019-12-052019-12-08
Riviera Tennis - JSM Race 20192019-05-232019-05-26
Hellströms cupen2018-12-142018-12-16
Elite Hotels Next Generation Piteå2018-05-252018-05-27
Piteå Cupen2017-11-242017-11-25
Piteå Cupen2017-11-242017-11-26
PiteEnergi Nattbollen2017-08-032017-08-06
PiteEnergi Nattbollen2017-08-032017-08-06
Riviera Tennis2017-07-312017-08-03
Riviera Tennis2017-07-312017-08-03
Regionsmästerskap2017-07-272017-07-30
Dina Cupen 20162016-12-022016-12-04
PITEÅ VETERAN CUP 20162016-11-112016-11-13
PiteEnergi nattboll 2016 (B)2016-08-262016-08-28
RIVIERATENNIS 20162016-08-052016-08-07
Dina Cupen 20152015-12-042015-12-06
PITEÅ VETERAN CUP 20152015-11-132015-11-15
RIVIERATENNIS 20152015-08-072015-08-09
PiteEnergi nattboll 2015 (B)2015-07-062015-07-08
Dina Cupen 2014 (B)2014-12-052014-12-07
PITEÅ VETERAN CUP (B)2014-11-142014-11-16
RIVIERATENNIS 2014 (B)2014-08-072014-08-10
PiteEnergi nattboll (B)2014-04-252014-04-27
Dina Cupen 2013 (B)2013-11-082013-11-10
PITEÅ VETERAN CUP (B)2013-10-182013-10-20
RIVIERATENNIS 2013 (B)2013-08-232013-08-25
PiteEnergi nattboll (B)2013-04-262013-04-28
Piteå DINA Cupen 20122012-12-142012-12-16
<- 1 2 3 4 ->