Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Helsingborgs TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.htktennis.com
Telefon:042-147172
Adress:Helsingborgs TK
Filbornavägen 11
252 76 HELSINGBORG
Anläggning:
Antal banor inne:7
Underlag:7 plexi
Antal banor ute:5
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
46663Larsson, Johanna1 552,75
18093Savinykh, Valeria1 067,88
26889Rosenqvist, Julia943,88
28285Yasar, Melis939,88
12779Brunskog, Louise902,50
18058Francati, Emilie853,61
22157Tauson, Clara783,81
60405Gustafsson, Agnes493,84
70082Lilja, Mats451,21
38462Gustafsson, Kenth436,76
24841Vilén, Elin416,50
31582Radenkovic, Maja411,81
37505Wall, Per-Thomas360,70
70306Larsson, Ernst343,64
73831Jespersen, Maria324,16
28800Malm, Olivia323,64
25027Söderberg, Märta-Louise272,10
27621Grundström, Leon259,24
32605Berggren, Saga239,86
29645Carlsten, Victoria235,58
30588Carlsson, Peo230,23
71477Belfrage, Coco228,51
28477Fröjd, Alva224,18
37005Bernhold, Johanna215,73
27782Botic, Allen211,49
35027Nossler, Hugo205,32
27382Krueger Hagström, Allan197,32
31866Widell, Alice187,44
14753Billing, Stella178,27
74748Plate, Gunnar172,25
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20202020-08-012020-08-09
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20192019-08-052019-08-14
Tretorn Open 20182018-10-292018-11-04
Dubbelcupen 20182018-09-222018-09-23
Beach House Öresundsveckan 20182018-07-282018-08-05
Rullstolstennis-SM utomhus2018-07-062018-07-08
PoolSpelen 20182018-05-192018-05-20
SM i Rullstolstennis2017-12-082017-12-10
Tretorn Open 20172017-10-302017-11-04
Tretorn Open 20172017-10-282017-11-05
Dubbelcupen 20172017-09-222017-09-24
Dubbelcupen 20172017-09-222017-09-24
Beach House Öresundsveckan 20172017-07-292017-08-06
Beach House Öresundsveckan 20172017-07-292017-08-06
PoolSpelen 20172017-05-202017-05-21
PoolSpelen 20172017-05-202017-05-21
Tretorn Open 2016 - Vintertour2016-10-312016-11-04
Tretorn Open 20162016-10-292016-11-06
Dubbelcupen 20162016-09-232016-09-25
Beach House - Öresundsveckan 20162016-07-292016-08-07
Tretorn Open 2015 - Vintertour2015-10-282015-11-01
Tretorn Open 20152015-10-262015-11-01
Dubbelcupen 20152015-09-112015-09-13
Beach House - Öresundsveckan 20152015-07-242015-08-02
Tretorn Open 20142014-10-272014-11-02
Dubbelcupen2014-09-192014-09-21
Öresundsveckan 20142014-07-282014-08-03
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon 2 Helsingborg2014-05-162014-05-19
Tretorn Open 20132013-10-252013-11-03
Dubbelcupen2013-09-132013-09-15
<- 1 2 3 ->