Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Allmänna TK Lund

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.atllund.se
Telefon:046-350560
Adress:Allmänna TK Lund
Lovisastigen 2-4
222 41 LUND
Anläggning:
Antal banor inne:8
Underlag:-
Antal banor ute:6
Underlag:-

LicensnummerNamnTennispoäng 
11844Malinen, Mikko508,74
25425Swahn, Ossian466,84
27744Boris-Möller, Wolmar463,76
29385Carlsten, Erik444,19
29114Schmidt-Axelsson, Hanna434,56
21468Jarlskog, Eskil407,14
29183Westling, Emil321,13
23731Bedroth, Carl275,46
70311Svantesson, Carsten271,34
70198Bergqvist, Lennart270,26
21368Svantesson, Jacob251,74
26103Jener, Theodor247,69
39332Kuljis, Gustav246,22
82048Unger, Oskar237,91
70149Hochbergs, Peter228,87
39349Sonesson Lidholt, Olle217,33
39235Forsen, Rikard210,85
29386Schmidt Axelsson, Sissi204,30
45926Tepic, Gabbi186,92
12345Pettersson, Ulf184,24
22018Ågren, Per178,38
81978Irwe, Fredrik167,47
11355Selde, Mattias163,10
89596Fridlund, Eva155,45
79205Östlund, Petter151,38
29600Andisheh, Nami149,42
25035Granath Essen, Cecilia149,39
13444Jiserup, Mattias144,11
12228Iordanescu, Nicholas122,06
10941Nanobashvili, Saba121,21
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
ATL Euro Finans Open -Sommartour 20192019-06-032019-06-06
ATL Euro Finans Open - Ingår i Wilson Junior Tour 20192019-05-312019-06-09
ATL Smörlyckan 16 års - JSM Race 20192019-05-302019-06-02
ATL Vintertour2019-01-032019-01-06
ATL Euro Finans Open - Sommartour 20182018-06-032018-06-06
ATL Euro Finans Open - Wilson Junior Tour 20182018-05-312018-06-10
ATL Vintertour2018-01-022018-01-05
Knutspelen 20172017-12-272017-12-31
Knutspelen 20172017-12-272017-12-31
ATL Euro Finans Open - Sommartour2017-06-032017-06-06
ATL Euro Finans Open - Wilson Junior Tour 20172017-06-012017-06-11
ATL Euro Finans Open - Wilson Junior Tour 20172017-06-012017-06-11
ATL - Vintertour2017-01-032017-01-06
Knutspelen 20162016-12-272016-12-31
Knutspelen 20162016-12-272016-12-31
ATL Euro Finans Open - Sommartour2016-06-032016-06-06
ATL Euro Finans Open2016-06-022016-06-12
Veteran SM inomhus 20162016-02-182016-02-26
ATL - Vintertour2016-01-022016-01-05
ATL Knutspelen2015-12-272015-12-31
ATL Euro Finans Open - Sommartour2015-06-042015-06-07
ATL Euro Finans Open 20152015-05-282015-06-07
Plexipave Open - Vintertour2015-01-032015-01-06
ATL Indoor Open2014-12-272014-12-31
Junior SM2014-08-082014-08-17
ATL Euro Finans Open - Sommartour2014-06-052014-06-08
ATL Euro Finans Open2014-05-292014-06-08
ATL Indoor Open2013-12-272013-12-31
ATL Euro Finans Open - Sommartour2013-06-062013-06-09
ATL Euro Finans Open 20132013-05-302013-06-12
<- 1 2 3 ->