Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Växjö TS

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.vaxjotennis.com
Telefon:0470-197 42
Adress:Växjö TS
Strandbjörkshallen
Värendsgatan 20
352 35 VÄXJÖ
Anläggning:
Antal banor inne:6
Underlag:Latex ite
Antal banor ute:7
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
21133Thour, Robin936,75
21761Svensson, Daniel740,57
20934Carlsson, Per-Mats570,01
25424Wibler, Simon434,39
39382Heinonen, Adam408,71
20862Fransson, Anders397,97
25206Finnhult, Johan358,01
26173Hermann, Anna327,43
24780Thour, Stephanie317,75
24409Thour, Kevin226,01
30063Heinonen, Tim218,81
30391Sohl, Oscar209,10
28609Helmersson, Alex193,37
27591Karlsson, Pontus192,95
70748Lundblad, Ulf185,97
70397Danielsson, Tommy185,92
11441Jeppsson, Emma160,42
31563Stenman, Alexander160,39
12502Petri Bere, Isabel153,32
30893Windborg, AnaTilde139,60
29165Lindahl, Theo137,62
14953Widing, Wilma115,79
32007Jönsson, Alva114,34
36091Jönsson, Agnes110,27
10830Lindqvist, Oliver104,33
60624Nilsson, Jonni104,07
11113Eriksson, Max103,22
28332Ottosson, Alex100,74
11039Starck, Martin93,44
30314Petrovic, Alec92,55
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
APP Open Sommartour2020-07-302020-08-02
Atea Open - Vintertour2020-01-162020-01-19
Dubbel SM - Vintertouren2019-10-052019-10-06
Landskapmästerskap utomhus 12,14,15-18 Småland/Blekinge - Ingår i Wilson Junior Tour2019-08-232019-08-25
APP Open - Sommartour2019-08-012019-08-04
Strandbjörksspelen - JSM Race 20192019-05-302019-06-02
Landskapmästerskap 12,14,15-18 Småland/Blekinge2019-03-102019-03-17
Atea Open - Vintertour2019-01-172019-01-20
KKS-Cupen2018-10-272018-11-04
Dubbel SM - Vintertour2018-10-062018-10-07
Landskapmästerskap utomhus 12,14,15-18 Småland/Blekinge2018-08-242018-08-26
APP Open 2018 - Sommartour2018-08-022018-08-05
Strandbjörksspelen2018-06-072018-06-10
Elite Hotels Next Generation, Syd, Zon 5, Växjö, 22018-05-112018-05-13
Landskapmästerskap 12,14,15-18 Småland/Blekinge2018-03-102018-03-18
Atea Open - Vintertour2018-01-182018-01-21
KKS-cupen2017-10-282017-11-05
KKS-cupen2017-10-282017-11-05
Glimstedt Open - Sommartour2017-08-012017-08-04
Strandbjörksspelen - Wilson Junior Tour 20172017-06-032017-06-11
Strandbjörksspelen - Wilson Junior Tour 20172017-06-032017-06-11
Next Generation Cup, Syd, Zon 5, Växjö, 20172017-05-122017-05-14
Landskapsmästerskapen 12,14 Småland-/ Blekinge - W2017-03-252017-04-02
Lag-RM 15-18 Tennis Syd2017-03-042017-03-12
Glimstedt Open - Vintertour2017-01-192017-01-22
Elite Hotels Team Challenge2016-12-092016-12-11
KKS-Cupen2016-10-292016-11-06
Glimstedt Open - Sommartour2016-08-012016-08-04
Strandbjörksspelen - Wilson Junior Tour2016-05-262016-06-06
Next Generation Cup, Syd, Zon 5 Växjö, 20162016-05-132016-05-15
<- 1 2 3 4 5 ->