Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

KLTK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.kltk.se
Telefon:08-4591515
Adress:KLTK
KLTK:s Kansli
Box 27910
115 94 STOCKHOLM
Anläggning:
Antal banor inne:16
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:5
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
27405Viktorovitch, Alexandra942,25
89779Freund, Simon901,00
80365Amilon, Jakob860,00
37726Lindholm, Claes860,00
73358Allgurin, Ellen798,15
70079Persson, Martin658,49
27875Klöv Nilsson, Jesper632,95
25179Örnberg, Anton606,34
26560Grevelius, Erik605,88
35387Söderlindh, Fredrik581,03
28161Zaar, Lisa557,52
38374Hartman, Alexander523,97
76860Svensson, Håkan521,67
29481Milicevic, Klara491,53
75320Lindmark, Stefan487,07
89908Ahren Moonga, Eric460,41
10449Leijon, Anna458,43
25162Wikberg, Hanna437,01
74582Zwahlen, Göran410,79
24821Garpered, Johan395,05
30768Borg, Leo378,80
77399Schneider, Sebastian345,16
21339Sturen, Johan333,67
72587Mattsson, Christer333,29
29160Abboud, Sebastian324,92
32599Shasteen, Emma319,03
73639Dahlström, Per311,11
29810Carlsson Halldin, Linus307,55
28774Koupil, Jan298,94
11066Mattsson, Stefan294,66
<- 1 2 3 4 5 6 7 ->
TävlingStartSlut 
KLTK:s Sommarspel 2020 - JSM Race 20202020-07-272020-07-31
KLTK:s Sommarspel 2019 - JSM Race 20192019-07-312019-08-04
KLTK:s Sommarspel2014-07-272014-08-02
KLTK:s Sommarspel2013-07-272013-08-04
Tennis Europe 14 (Kungens Kanna...)2011-02-272011-03-06
Davis Cup (1st round)2010-03-052010-03-01
Veteran SM 20102010-02-272010-03-05
Kungens Kanna och Drottningens Pris VINTERTOUREN2007-10-252007-10-28
HQ Fonder Cup2007-08-252007-09-02
Kungens Kanna och Drottningens Pris VINTERTOUREN2006-10-262006-10-29
HQ Fonder Cup2006-08-302006-09-03
Veteran SM 20062006-02-242006-03-02
Kungens Kanna och Drottningens Pris VINTERTOUREN2005-10-272005-10-30
HQ Fonder Cup2005-05-262005-05-29
Kungens Kanna och Drottningens Pris, VINTERTOUREN2004-10-072004-10-10
HQ Fonder Cup (tid. KLTK Cup)2004-05-202004-05-23
DM Sen Sörmland2004-03-252004-03-29
Kungens Kanna och Drottningens Pris2003-10-092003-10-12
KLTK Cup2003-05-092003-05-18
Kungens Kanna och Drottningens Pris2002-10-032002-10-07
KLTK Cup2002-05-022002-05-05
Kungens Kanna och Drottningens Pris2001-10-052001-10-10
KLTK Cup2001-05-032001-05-06