Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

SALK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.salk.se
Telefon:08-564 356 00
Adress:SALK
Gustavslundsv 159
167 51 Bromma
Anläggning:
Antal banor inne:14
Underlag:Plexipave hardcourt
Antal banor ute:5
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
11967Agnvall, Jakob50,00
32627Andersson, Lisbeth60,43
15377Baisalova, Akylai50,00
10041Bellander Söderström, Karl Fredrik69,12
76756Berg Sangberg, Gunilla264,65
21785Bergman, Henrik147,70
10829Boding, Rasmus99,15
73630Carlsson, Anita198,62
11365Corman, Nathan82,74
72823Dahlberg, Anna-
27887Dahlström, Sara305,62
73448Degerman, Lars205,46
87532Elmqvist, Elisabeth-
14183Erikson, Ebba50,00
12119Evers, Irma50,00
27858Flisberg, David239,72
32877Forsberg, Ingrid50,00
29287Forste Dinell, Lea229,29
11555Forste Dinell, Noa50,00
12058Fraenkel, Viktor50,00
28677Fredriksson, Melker190,14
27308Gustafsson, Carl475,57
31584Helgesson, Molly937,50
28940Holgersson, Johan179,53
15976Jegatheesan, Vaishna50,00
52021Jules Viberg, Katja186,18
56090Kadric, Ermin180,04
15853Kimber, Peter125,58
33211Kjaergaard, Grete50,00
29111Kjaergaard, Smilla339,87
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
SJT - Junior-RM utomhus 20202020-08-032020-08-16
Junior-RM utomhus 20192019-08-022019-08-16
Invacare Nordic Championship 20182018-11-022018-11-04
Junior RM Utomhus 20182018-08-102018-08-23
Elite Hotels Next Generation, Stockholm Flickor 202018-05-042018-05-14
SALK Open 20182017-12-262018-01-07
Junior - RM Utomhus 20172017-08-112017-08-24
Next Generation Cup Flickor 20172017-05-052017-05-17
Promobilia SALK Wheels 20172017-01-062017-01-08
Promobilia SALK Wheels 20172017-01-062017-01-08
Salk Open 20172016-12-262017-01-06
Salk Open 20172016-12-262017-01-06
Salk Open2016-12-262017-01-06
JRM utomhus 20162016-08-122016-08-23
Next Generation 2016 Flickor2016-05-042016-05-17
SALK OPEN2015-12-262016-01-06
JRM utomhus 20152015-08-142015-08-26
SEB Next Generation 2015 flickor2015-05-022015-05-13
Veteran-SM inomhus 20152015-02-192015-02-27
SALK OPEN2014-12-262015-01-06
JRM utomhus 20142014-08-152014-08-26
SEB Next Generation 2014 flickor2014-05-022014-05-13
SALK OPEN2013-12-262014-01-06
Regionsmästerskap Juniorer2013-08-172013-08-27
SEB NEXT GENERATION CUP 2013 - Pojkar2013-05-042013-05-21
SALK OPEN2012-12-262013-01-06
Regionsmästerskap Juniorer2012-08-162012-08-28
SEB NEXT GENERATION CUP 2012 - Pojkar2012-05-042012-05-22
SEAT SALK OPEN2011-12-262012-01-07
Junior SM2011-08-062011-08-14
<- 1 2 3 ->