Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Trollhättans TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.trollhattanstk.se
Telefon:0520-17810
Adress:Trollhättans TK
Kardanvägen 2
461 38 TROLLHÄTTAN
Anläggning:
Antal banor inne:3
Underlag:Filt
Antal banor ute:3
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
31302Harling, Arvid82,10
14868Röstberg, Joel61,66
29609Thimén, Filip111,30
TävlingStartSlut 
Lussedubbeln2019-12-132019-12-15
Trollkampen2019-08-302019-09-08
RM Sen, Jun 16, utomhus 20192019-08-232019-08-25
Trollserven2019-07-162019-07-21
Trollsmashen2019-02-012019-02-10
Lussedubbeln2018-12-122018-12-16
Trollserven2018-07-172018-07-22
Trollsmashen2018-02-022018-02-11
Trollserven2017-07-292017-08-05
Trollserven2017-07-292017-08-05
Next Generation Cup - kval Trollhättan2017-05-242017-05-26
Trollsmashen2017-02-032017-02-12
Trollsmashen2017-02-032017-02-12
Trollserven Sommartour 2016 INSTÄLLD2016-07-192016-07-22
Trollserven2016-07-142016-07-21
RM zonkval norr/väst jun 142016-03-112016-03-13
Trollsmashen2016-02-052016-02-14
Trollserven2015-07-162015-07-23
Trollserven - Sommartour2015-07-152015-07-19
RM zonkval väst jun 14, 122015-03-132015-03-15
Yonex Cup2015-01-302015-02-08
Regionsmästerskap 142014-08-292014-08-31
Trollserven2014-07-182014-07-23
RM Sen, Vet, Jun182014-03-142014-03-23
Yonex Cup2014-01-312014-02-09
Regionsmästerskap 142013-08-232013-08-25
Scandic Swania Cup2013-07-232013-07-28
Regionsmästerskap Sen, Vet, Jun182013-03-152013-03-24
Yonex Cup 20132013-02-012013-02-10
Regionsmästerskap 142012-08-242012-08-26
<- 1 2 ->