Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Varbergs TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.varbergstennisklubb.se
Telefon:0340-10787
Adress:Varbergs TK
Simhallsgatan 1
432 32 Varberg
Anläggning:
Antal banor inne:5
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:6
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
16907Andersson, Adam-
73359Andersson, Anders254,65
79131Andersson, Christina112,65
71870Andersson, Emil208,93
19517Andersson, Judith55,18
82181Andersson, Klas100,95
13239Andersson, Lukas59,21
75096Anthin, Bengt171,30
33654Anthin, Fabian50,00
60064Anthin, Katarina51,00
83078Bengtsson, Gunnar138,69
17206Berglund, Liam-
37960Berntsson, Morgan-
27518Bertilsson, Anna83,36
62615Blom, Mikael-
21939Boogaard, Trudie171,51
58613Bredberg, Johan-
13182Bäck, Felicia135,93
18059Bäck, Novalie50,00
16724Cedergren Proos, Saga50,00
13642Dellenborg, Adam-
35408Ekberg, Melker864,76
80452Ekersund, Henrik66,81
78882Enberg, Angela50,00
18278Ericsson, Ester50,00
75005Erikson, Lennart307,16
16337Geresand, Amanda65,83
18277Gillerborn, Greta58,71
60336Gillerborn, Susanna50,50
42272Gillgren, Richard53,18
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Lag-RM A - Tennis Syd (15-18 år)2014-03-282014-03-30
Varbergs Knattecup2014-01-172014-01-26
Varbergs Inomhuscup2013-10-112013-10-20
Varbergs Utomhus Cup2013-09-062013-09-15
Varbergs Sommarturnering - Sommartour2013-07-012013-07-05
Varbergs Sommarturnering - Wilson Junior Tour2013-06-282013-07-07
Clay Tech Open2013-04-192013-04-28
Varbergs Knattecup2013-01-102013-01-20
Varbergs Inomhuscup2012-10-052012-10-14
Varbergs Sommarturnering - Sommartour2012-07-022012-07-06
Varbergs Sommarturnering2012-06-292012-07-08
Hallandsmästerskapet Junior 2012 (RM)2012-03-232012-04-01
Varbergs Knattecup2012-01-122012-01-22
Varbergs Inomhuscup2011-10-072011-10-16
Varrbergs Inomhuscup2011-10-072011-10-16
Varbergs Sommarturnering - Sommartour2011-07-042011-07-08
Varbergs Sommarturnering2011-07-012011-07-10
Hallandsmästerskapet Junior 2011 (RM)2011-03-252011-04-03
Varbergs Knattecup2011-01-132011-01-23
Varbergs Inomhuscup2010-10-082010-10-17
Varbergs Sommarturnering - Sommartour2010-07-052010-07-09
Varbergs Sommarturnering2010-07-022010-07-11
Hallandsmästerskapet (RM)2010-03-192010-03-28
Varbergs Knattecup 20102010-01-152010-01-24
Regionsmästerskap Syd2009-12-122009-12-13
Varbergs Inomhuscup2009-10-092009-10-18
Varbergs Sommarturnering SOMMARTOUR2009-06-262009-07-05
Varbergs Sommarturnering2009-06-262009-07-05
Hallandsmästerskapen 12-18 år (RM)2009-03-192009-03-29
Varbergs Knattecup 20092009-01-162009-01-25
<- 1 2 3 4 ->