Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Båstad Tennissällskap

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.bastadts.se/
Telefon:0431-68500
Adress:Båstad Tennissällskap
Korrödsvägen box 1111
269 21 BÅSTAD
Anläggning:
Antal banor inne:6
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:14
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
12875Almroth, William50,00
80151Andersson, Bengt-
10116Andersson, Nils305,89
66343Belfrage Palmqvist, Lotta-
62463Bergh, Alexander50,00
21863Berglund, Göran142,41
26420Cronwall, Björn68,30
36964Cronwall, Liliana133,05
76082Ekwurtzel, Hans-
10181Fredmar-Rosén, Zackarias98,88
19793Frozkhan, Emil50,00
19792Frozkhan, Saga69,23
12637Giers, John51,00
30559Gröndahl, Viggo210,55
22138Hallenius, Mikael50,00
87065Hammarlind, Klas-
16166Harder, Mathias-
58022Hellström, Alex50,00
30741Hjalte, Arvid492,31
19715Hjelmager, Hugo-
23755Holm, Axel-
74729Holm, Christer235,38
77116Holm, Henrik215,37
33865Högfeldt, Ove-
48232Joneken Reimer, Krister139,55
20894Juhlin, Fred51,58
19540Jönsson Hanna, Liam50,00
58932Jönsson Hanna, Lukas-
58986Kjeller Dittlau, Hilda-
60744Landgren, Jonathan50,00
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Båstad Knatte Cup2003-02-072003-02-09
Donnay Indoor Open i Båstad2002-11-272002-12-08
Dubbel SM2002-10-162002-10-18
Veteran SM Ute2002-07-262002-08-01
Triumf Glass Cup2002-06-252002-06-30
Båstadtennis Veteran2002-06-232002-07-04
Båstadtennis 162002-06-192002-06-27
Båstadtennis 122002-06-162002-06-23
Båstadtennis 182002-06-122002-06-19
Båstadtennis 142002-06-102002-06-16
Pirres Pokal Regionspel2002-04-202002-04-21
DM inne Skåne2002-03-012002-03-10
Junior SM 18 USM 212002-02-232002-03-03
Junior EM kval P142002-02-152002-02-17
Donnay Indoor Open Båstad2001-11-292001-12-09
Dubbel SM2001-10-102001-10-12
Junior SM 12, 14, 16, Ute2001-08-032001-08-12
Veteran SM Ute2001-07-272001-08-02
Triumf Glass Cup2001-06-262001-07-01
Båstadtennis Sen o Vet2001-06-252001-07-04
Båstadtennis 162001-06-202001-06-30
Båstadtennis 122001-06-172001-06-24
Båstadtennis 182001-06-122001-06-22
Båstadtennis 142001-06-112001-06-19
DM Jun Skåne inne2001-03-022001-03-11
Donnay Indoor Open Båstad2000-12-012000-12-10
Kalle Anka Cup Riksfinal
SIA-Glass Cup SOMMARTOUR
Grand Slam Pokalen Sverigefinal
Kalle Anka Cup Riksfinal
<- 1 2 3 4 5 ->