Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Höllvikens TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.holltk.se
Telefon:040-45 50 71
Adress:Höllvikens TK
Östersjövägen 41
236 36 Höllviken
Anläggning:
Antal banor inne:3
Underlag:Latex ITE
Antal banor ute:5
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
11244Asklin, Love53,66
75557Asklin, Ulf115,48
32075Bark, Mats54,07
41512Berntorp, Gustav-
11378Caesar, André-
19769Chamizo, Bianca50,00
14683Chamizo, Otilia64,77
49334Christensen, Christian52,76
43296Danewid Andersson, Mattias-
88017Duratovic, Ervin-
14298Engde, Zelda-
61285Erlandsson, Axel-
39075Erlandsson, Felix147,57
14027Grahn, Axel-
12655Göransson, Christer-
31368Hedberg, Jacob119,43
62749Henderup, Tomas-
32145Hillsäter, Elliot-
16192Håkansson, Jim53,96
27209Johansson, Mikael77,90
58909Karlander, Per-
29581Lif, Julia181,71
12925Lif, Thea50,00
29157Lindeskog, Smilla-
16819Malmqvist, Tim50,00
16755Mejer, Carl-
40992Meyerson, Maud-
77407Månsson, Filip-
89504Möbius, Philip-
31862Olsson, Stefan56,31
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Euroelite.info Talent Cup2010-05-312010-06-06
Höllviksspelen SOMMARTOUR2009-07-062009-07-19
Höllviksspelen2009-07-062009-07-19
Höllviksspelen 2008 SOMMARTOUR2008-07-152008-07-19
Höllviksspelen 20082008-07-072008-07-20
Höllviksspelen 2007 SOMMARTOUR2007-07-172007-07-21
Höllviksspelen 20072007-07-092007-07-22
Höllviksspelen 2006 SOMMARTOUR2006-07-182006-07-22
Höllviksspelen 20062006-07-102006-07-23
Höllviksspelen 2005 SOMMARTOUR2005-07-192005-07-23
Höllvikspelen 20052005-07-112005-07-24
Höllviksspelen 2004 SOMMARTOUR2004-07-132004-07-17
Höllviksspelen 20042004-07-052004-07-17
Höllviksspelen 20032003-07-162003-07-20
Höllviksspelen 20032003-07-092003-07-20
DM Junior Skåne2002-08-092002-08-18
Höllviksspelen2002-07-172002-07-21
DM Senior ute Skåne INSTÄLLD2002-07-102002-07-21
Höllviksspelen 20022002-07-102002-07-21
Höllviksspelen2001-07-182001-07-22
Höllvikensspelen2001-07-112001-07-22
<- 1 2 ->