Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Värnamo TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.varnamotk.se
Telefon:0370-46668
Adress:Värnamo TK
Ljusseveka 1
331 34 VÄRNAMO
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
23594Allgurin, Lena-
51088Ericsson, Lasse172,08
39167Green, Albert88,64
39120Hultman, Emil113,21
31732Hultman, Fredrik54,04
29026Hultman, Lucas-
19797Hörberg, Vega69,12
19614Karlsson, Tina50,00
52080Klasson, Isabelle-
62545Koppelo, Tapio50,00
26082Ludvigsson, Mikael118,97
31435Magnusson, Nils99,19
75037Rönneke, Patrik50,50
32902Rönnqvist, Felicia-
16428Skogefors, Ebba-
17512Suljevic, Lejla-
23816Svensson, Elias-
31384Svensson, Walter103,72
62533Thomas, Holger50,00
14888Veszeli, Julianna66,46
19124Wärnberg, Alexander-
TävlingStartSlut 
Liljedahls Group Cup 2014 - Sommartour2014-07-282014-07-31
Swedbank Cup 20142014-05-092014-05-11
Lag-RM B - Tennis Syd (15-18 års)2014-03-212014-03-23
Handelsbanken Cup 20132013-10-042013-10-13
Lag-RM B Flickor - Tennis Syd (15-18 år)2013-08-162013-08-18
Hörle Automatic Knatte Cup2013-08-012013-08-04
Liljedahls Group Cup - Sommartour2013-05-242013-05-27
Swedbank Cup 20122013-05-032013-05-05
Lag-RM B Flickor - Tennis Syd (15-18 års)2013-03-152013-03-17
Handelsbanken Cup 20122012-10-052012-10-14
Liljedahl Group Cup - Sommartour2012-06-142012-06-17
Swedbank Cup 20122012-05-042012-05-06
Småland & Blekinge mästerskap 12 & 142012-03-232012-04-01
Handelsbanken Cup 20112011-10-072011-10-16
Liljedahlsbolagen Cup 2011 - Sommartour2011-06-022011-06-05
ITF 18 Värnamo (Tennis Sweden Junior Cup 2011)2011-05-222011-05-28
Swedbank Cup 20102011-05-062011-05-08
Småland-/Blekingemästerskap 14 år (RM)2011-03-252011-04-03
Handelsbanken Cup 20102010-10-012010-10-10
Flexo Kliché Knatte Cup2010-08-052010-08-08
Värnamo ITF2010-05-242010-05-30
LiljedahlsBolagen Cup - Sommartour2010-05-132010-05-16
Swedbank Cup 20102010-05-062010-05-09
Smålandsmästerskapen Sen & Vet (RM)2010-03-202010-03-28
Handelsbanken Cup 20092009-10-022009-10-11
Smålands Senior och Veteran mästerskap RM2009-08-222009-08-30
Flexo Kliché Knatte Cup2009-08-062009-08-09
Liljedahlsbolagen Cup 2009 SOMMARTOUR2009-05-072009-05-10
Swedbank Cup 20092009-04-302009-05-03
Smålands mästerskap 16 & 18 (RM)2009-03-272009-04-05
<- 1 2 3 4 ->