Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

SALK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.salk.se
Telefon:08-564 356 00
Adress:SALK
Gustavslundsv 159
167 51 Bromma
Anläggning:
Antal banor inne:14
Underlag:Plexipave hardcourt
Antal banor ute:5
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
11967Agnvall, Jakob50,00
27887Dahlström, Sara305,62
14183Erikson, Ebba50,00
27858Flisberg, David239,72
32877Forsberg, Ingrid50,00
29287Forste Dinell, Lea229,29
11555Forste Dinell, Noa50,00
12058Fraenkel, Viktor50,00
28677Fredriksson, Melker190,14
27308Gustafsson, Carl475,57
31584Helgesson, Molly937,50
28940Holgersson, Johan179,53
15976Jegatheesan, Vaishna50,00
33211Kjaergaard, Grete50,00
29111Kjaergaard, Smilla339,87
12038Lindqvist, Alexandra50,00
15881Louko, Nora50,00
24090Malbasic, Filip580,81
12140Nilsson, Evin50,00
28523Nordquist, Arvid897,94
11841Nyström, Theodor78,55
26657Oljons, Axel244,41
14108Oxelström, Måns50,00
12060Pierrou, Tilde50,00
25491Rååd, Rikard369,90
27715Salemyr, Sara336,00
29572Slavic, Nikola624,80
80090Sticko, Niklas251,26
33128Strömquist, Tilde169,59
10200Sundvall, Isabella104,42
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
SEAT SALK OPEN2011-12-262012-01-07
Junior SM2011-08-062011-08-14
KALLE ANKA CUP 20112011-05-062011-05-23
Veteran SM 20112011-02-242011-03-03
ITF Womens ($25,000 Stockholm 2011)2011-02-052011-02-13
ITF 18 (Seat Salk Open 2011)2011-01-012011-01-07
SEAT SALK OPEN2010-12-262011-01-06
Regionmästerskap 12-18 år2010-08-142010-08-31
Kalle Anka Cup Pojkar, Stockholm2010-05-072010-05-24
Promobilia SALK wheels2010-02-122010-02-14
SALK Ladies - ITF Women2010-02-062010-02-14
SALK OPEN2009-12-262010-01-06
Rexona Girl Cup2009-10-262009-11-01
Regionmästerskap2009-08-142009-08-31
Kalle Anka Cup 20092009-05-082009-05-24
Regionsmästerskap Juniorer2009-03-252009-04-05
Promobilia SALK Wheels - Rullstolstennis2009-02-132009-02-15
Promobilia SALK Wheels Rullstolstennis2009-02-132009-02-15
SALK Open ITF2008-12-302009-01-06
Salk Open2008-12-262009-01-06
Rexona Girl Cup2008-09-042008-09-07
Kalle Anka Cup Stockholm Pojkar2008-05-022008-05-18
Veteran SM 20082008-02-212008-02-29
SALK Promobilia Wheels 2008 - Rullstolstennis2008-02-152008-02-17
SALK OPEN2007-12-262008-01-06
Kalle Anka Cup Stockholm Pojkar2007-05-042007-05-20
SALK WHEELS 2007 - Rullstolstennis2007-02-162007-02-18
SALK OPEN2006-12-262007-01-06
Kalle Anka Cup Stockholm Pojkar2006-05-052006-05-21
SALK WHEELS - Rullstolstennis2006-02-172006-02-19
<- 1 2 3 ->