Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

SALK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.salk.se
Telefon:08-564 356 00
Adress:SALK
Gustavslundsv 159
167 51 Bromma
Anläggning:
Antal banor inne:14
Underlag:Plexipave hardcourt
Antal banor ute:5
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
33632Adaktusson, Jacob847,33
11967Agnvall, Jakob50,00
32627Andersson, Lisbeth60,43
23362Armfelt, Johan75,71
13115Asarnoj, Julia-
15377Baisalova, Akylai50,00
10041Bellander Söderström, Karl Fredrik69,12
38050Bengtsson, Mats71,50
79797Berg, Hans162,56
76756Berg Sangberg, Gunilla264,65
21785Bergman, Henrik147,70
61352Bergström, K-G-
45627Bergström, Lucella-
19089Betcke, Åsa50,00
63166Bjerrehus, Andreas500,00
13491Björklund, Anna50,00
23545Björklund, Mirjam985,63
39954Björling, Sofie207,87
26916Boding, Jonas-
10829Boding, Rasmus99,15
11884Brydolf, Patrik900,50
15889Buckau, Filip-
23308Böving, Helene50,00
71961Capistrano Björklund, Maria285,26
73630Carlsson, Anita198,62
30207Cedermark, Beatrice322,22
89198Celik, Susanne951,25
14824Choulepnikov, Christian50,00
11365Corman, Nathan82,74
72823Dahlberg, Anna-
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
KALLE ANKA CUP 20112011-05-062011-05-23
Veteran SM 20112011-02-242011-03-03
ITF Womens ($25,000 Stockholm 2011)2011-02-052011-02-13
ITF 18 (Seat Salk Open 2011)2011-01-012011-01-07
SEAT SALK OPEN2010-12-262011-01-06
Regionmästerskap 12-18 år2010-08-142010-08-31
Kalle Anka Cup Pojkar, Stockholm2010-05-072010-05-24
Promobilia SALK wheels2010-02-122010-02-14
SALK Ladies - ITF Women2010-02-062010-02-14
SALK OPEN2009-12-262010-01-06
Rexona Girl Cup2009-10-262009-11-01
Regionmästerskap2009-08-142009-08-31
Kalle Anka Cup 20092009-05-082009-05-24
Regionsmästerskap Juniorer2009-03-252009-04-05
Promobilia SALK Wheels Rullstolstennis2009-02-132009-02-15
Promobilia SALK Wheels - Rullstolstennis2009-02-132009-02-15
SALK Open ITF2008-12-302009-01-06
Salk Open2008-12-262009-01-06
Rexona Girl Cup2008-09-042008-09-07
Kalle Anka Cup Stockholm Pojkar2008-05-022008-05-18
Veteran SM 20082008-02-212008-02-29
SALK Promobilia Wheels 2008 - Rullstolstennis2008-02-152008-02-17
SALK OPEN2007-12-262008-01-06
Kalle Anka Cup Stockholm Pojkar2007-05-042007-05-20
SALK WHEELS 2007 - Rullstolstennis2007-02-162007-02-18
SALK OPEN2006-12-262007-01-06
Kalle Anka Cup Stockholm Pojkar2006-05-052006-05-21
SALK WHEELS - Rullstolstennis2006-02-172006-02-19
SALK OPEN2005-12-262006-01-07
Kalle Anka Cup Stockholm Flickor2005-05-132005-05-22
<- 1 2 3 ->