Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Järfälla TS

Kontaktuppgifter
Telefon:08-58026560
Adress:Järfälla TS
Mjölnarvägen 1
177 41 Järfälla
Anläggning:
Antal banor inne:8
Underlag:Plexipave och Filt
Antal banor ute:4
Underlag:Canada Tenn

LicensnummerNamnTennispoäng 
19161Abeyratne, Jerren65,24
60231Andersson, Anders72,43
47153Appeltofft, Annika64,09
61735Araby, Elin-
35176Attlerud, Dan270,73
17309Bajkova, Ksenia-
43756Bergström, Göran149,78
12862Cederlund, Lucas50,00
60644Darefjell Santos, Otávio50,00
18157Desnica, Aleksandar-
77410Francke, Anders281,88
44307Fredrikson, Berit76,01
26579Fritzell, Marie91,95
33123Gao, Anna116,17
34084Gavelin, Mathias548,03
19209Grepp, Cecilia113,03
12470Hofvander, Annette163,12
89417Ivars, Kjell129,27
15599Johansson, Per667,33
77889Josefsson, Gunnar64,93
22598Karpenfalk, Isak50,00
74595Kirs, Mikael589,35
18775Klemming, Eva54,95
77718Knutas, Michael64,70
15750Larsson, Eva-
80973Lindberg, Lars Olof50,50
72730Lindberg, Rikard52,01
23767Loop, Björn179,20
81217Lundin, Tommy115,94
57373Löfgren, Josefin-
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Järfälla Open2010-10-022010-10-10
Järfälla Sommarspel2010-06-052010-06-13
Järfälla Vintercup 20102010-01-302010-02-07
Järfälla Open 20092009-10-102009-10-18
Järfälla Sommarspel2009-06-062009-06-14
Järfälla Vintercup 20092009-01-312009-02-08
Järfälla Open 20082008-09-272008-10-05
Järfälla Sommarspel2008-06-072008-06-15
DM junior 18 och 16 Stockholm2008-05-312008-06-08
Järfälla vintercup2008-01-262008-02-03
Järfälla Open2007-10-062007-10-14
Järfälla Sommarspel2007-06-142007-06-21
DM junior 14 Stockholm2007-06-022007-06-13
Järfälla vintercup2007-01-272007-02-04
Järfälla Open2006-10-072006-10-15
Järfälla Sommarspel2006-06-142006-06-22
DM junior 18 och 16 Stockholm2006-06-032006-06-14
Hemglass Open2006-01-282006-02-05
Järfälla Open2005-10-082005-10-16
Järfälla Sommarspel2005-06-112005-06-19
DM junior 14 och 18 Stockholm2005-05-282005-06-10
Hemglass Open2005-01-222005-01-30
Järfälla Open2004-10-022004-10-10
DM 12/16 Stockholm2004-08-142004-08-22
Järfälla Sommarspel2004-06-122004-06-20
Hemglass Open2004-01-242004-02-01
Järfälla Open2003-10-042003-10-12
DM 14/18 Stockholm2003-08-112003-08-17
Järfälla Sommarspel2003-06-142003-06-22
Kalle Anka Cup Zon Nordväst Stockholm2003-04-172003-04-21
<- 1 2 3 ->