Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

TK Hobby

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.tkhobby.nu
Telefon:016-513980
Adress:TK Hobby
Vagnmakarevägen 6
633 62 ESKILSTUNA
Anläggning:
Antal banor inne:6
Antal banor ute:6

LicensnummerNamnTennispoäng 
71948Andersson, Tommy546,22
89107Andia De La Torre, Paloma52,76
63479Arnelind, Hans53,55
30991Berglund, Stefan81,44
26770Björck, Gunilla-
26264Björkryd, Karin87,67
12014Blomqvist, Nicklas169,61
72689Carlsson, Christer63,11
58797Carlsson, Christer-
25384Darenmalm, Calle147,51
61962Duffy, Joakim-
13475Egelstad, Emil50,00
72416Eriksson, Curt160,06
15059Etzner, Anders-
28522Etzner, Viktor176,22
16411Fahlander, Mikael104,07
72317Hall, Stefan188,92
19698Heikkinen, Linnea50,00
16121Hjelte, Christer52,00
44314Holmström, Adam372,68
58055Horst, Peter124,61
17693Högbom, Christian117,05
15399Jansson, Stig-
15454Johansson, Helena137,29
13722Johansson, Kent363,34
16109Johansson, malcolm68,68
24693Kamgren, Rikard121,64
15057Karlsson, Johan83,27
10167Karlsson, Patric134,19
31724Karlsson Wistrand, Jack371,18
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
ATEA Cup 20142014-05-082014-05-18
Eskilstuna 2014 - Vintertour2014-01-032014-01-06
Folktandvården Sörmland Cup 20132013-10-242013-11-03
Junior-RM Öst Ute 20132013-08-232013-09-01
ATEA Cup 20132013-05-022013-05-12
Eskilstuna Vintertour 2013 - Vintertour2013-01-032013-01-06
Folktandvården Sörmland Cup 20122012-10-252012-11-04
Junior-RM Öst Ute 12,16,182012-08-302012-09-02
ATEA Cup Eskilstuna Ute 20122012-05-032012-05-13
Fluckinger Cup 2012 (Tunakannan) - Vintertour2012-01-052012-01-08
Folktandvården Sörmland Cup2011-10-272011-11-06
Tunaspelen Eskilstuna2011-10-072011-10-09
Junior-RM Öst Ute 20112011-08-192011-08-28
ATEA Cup Eskilstuna Ute 20112011-05-052011-05-15
Fluckinger Cup 2011 (Tunakannan) - Vintertour2011-01-062011-01-09
Folktandvården Sörmland Cup2010-10-292010-11-07
Junior-RM Öst kl 12 och 16 utomhus 20102010-08-262010-09-05
Kalle Anka Cup Regionsfinal Öst2010-05-292010-05-30
Atea Cup2010-05-062010-05-16
Junior-RM Öst kl 10 och 14 inomhus 20102010-03-192010-03-28
Fluckinger Cup 2010 (Tunakannan)2010-01-072010-01-10
Folktandvården Sörmland Cup inne2009-10-232009-11-01
Tunaspelen - Rullstolstennis2009-10-092009-10-11
Tunaspelen2009-10-092009-10-11
Kalle Anka Cup, Sörmland2009-05-212009-05-24
Atea Eskilstuna Cup Ute2009-05-072009-05-17
Fluckinger Cup - Tunakanna VINTERTOUREN2009-01-082009-01-11
Folktandvården Sörmland Cup2008-10-242008-11-02
Tunaspelen - Rullstolstennis2008-10-102008-10-12
Tunaspelen2008-10-102008-10-12
<- 1 2 3 4 ->