Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Bålsta TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.balstatennis.se
Telefon:0171-573 64
Adress:Bålsta TK
Box 198
746 24 BÅLSTA
Anläggning:
Antal banor inne:3
Underlag:Plexi pave
Antal banor ute:2
Underlag:Båstad grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
32967Abdel-Daim, Felicia-
57431Berglund, Alexander-
29903Björklöf, Fabian-
29901Björklöf, Lars65,23
63312Lindqvist, ingrid50,00
17207Nyman, William-
76325Persson, Niklas51,03
22037Ström, Karolina-
57556Tiselius, Martin57,05
TävlingStartSlut 
Inför JSM Cup2013-07-262013-08-07
Bålstaspelen2013-04-262013-05-12
Logiwaste Open2013-03-012013-03-10
Föreningsprodukter - Vintertour - INSTÄLLD2013-02-112013-02-15
Föreningsprodukter Cup2013-02-082013-02-17
Fundo Open2013-01-042013-01-12
Mellandagsspelen - INSTÄLLD2012-12-272012-12-30
Sparbanken Cup - Vintertour2012-12-172012-12-21
Sparbanken Cup2012-12-142012-12-23
Åberg Museum Cup - Vintertour2012-10-222012-10-26
Åberg Museum Cup MITT MASTERS2012-10-192012-10-28
Lyckås Måleri Cup2012-09-072012-09-15
Inför JSM Cup2012-07-282012-08-07
Bålstaspelen2012-04-272012-05-06
Bålsta Junior Open2012-03-092012-03-18
Bålsta Spring Cup - Vintertour2012-02-132012-02-17
Bålsta Spring Cup2012-02-102012-02-19
Fundo Open2012-01-062012-01-14
S46 - Vintertour2011-12-192011-12-23
S46 Open2011-12-092011-12-18
Åberg Museum Cup - Vintertour2011-10-312011-11-04
Åberg Museum Cup2011-10-212011-11-02
Lyckås Måleri Cup2011-08-242011-09-03
Bålstaspelen 20112011-04-302011-05-15
Bålsta Junior Open2011-03-112011-03-20
Bålsta Spring Cup - Vintertour2011-02-142011-02-18
Bålsta Spring Cup2011-02-112011-02-20
Bålsta Team Cup2011-01-042011-01-15
Bålsta - Vintertour2010-12-202010-12-23
746 Entreprenad Cup2010-12-102010-12-19
<- 1 2 3 4 5 ->