Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Påvelunds TBK

Kontaktuppgifter
Telefon:031-292622
Adress:Påvelunds TBK
Redegatan 18A
426 77 Västra Frölunda
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
57193Kahrs, Emely242,47
62061Kanaan, Christina-
23691Kylefors, Ludvig277,94
17473Kälvelid, Oliver50,00
33840Landelius, Fredrik53,18
25528Langer, Karin-
82329Larsson, Jens118,58
46053Larsson, Pontus68,48
21937Lindén Malmberg, Lukas-
60859Lindén Malmberg, Nadine71,32
74123Lindqvist, Carl-Philip-
33902Lundgren, Magnus50,50
17878Marzelius, Olof94,11
27012Medailleu, Kristian98,87
11324Ottosson, Love50,00
78943Palmertz, Joakim76,46
15054Palmertz, Ola60,29
56402Reinholdt, Ellen-
14043Robles, Filip67,49
63666Rydberg, Andreas53,26
28243Rönnberg, Herman-
80854Samuelsson, Robert531,01
31272Schmidt, Erik-
78702Schoster, Anders67,92
23273sjösten, lotta50,97
21285Ström, Theodor-
27940Thorén, Isak-
63998Vallin, Annica50,00
19297Wallinder, Astrid-
25490Wennberg, Cecilia50,00
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Påvelundsspelen2018-01-262018-02-04
Påvelundsspelen2016-11-252016-12-04
Påvelundsspelen2015-11-202015-11-29
Prince Open 20142014-11-212014-11-30
Prince Open2013-11-222013-12-01
Prince Open 20122012-11-232012-12-02
VT 1 Påvelund Veteran Cup2012-04-272012-05-06
Wilson Open2011-11-252011-12-04
Wilson Open2010-11-262010-12-05
Wilson Open2009-11-202009-11-29
Wilson Open2008-11-212008-11-30
Lotto Open2007-11-232007-12-02
Lotto Open2006-11-242006-12-02
Lotto Open2005-11-252005-12-03
Lotto Open2004-11-262004-12-04
Pro Penn Classic2003-11-282003-12-07
Pro Penn Classic2002-11-292002-12-07
Pro Penn Classic2001-10-122001-10-19
Pro Penn Classic2000-12-082000-12-15