Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Båstad Tennissällskap

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.bastadts.se/
Telefon:0431-68500
Adress:Båstad Tennissällskap
Korrödsvägen box 1111
269 21 BÅSTAD
Anläggning:
Antal banor inne:6
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:14
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
62463Bergh, Alexander50,00
10181Fredmar-Rosén, Zackarias98,88
19793Frozkhan, Emil50,00
30559Gröndal, Viggo210,55
16166Harder, Mathias-
19540Jönsson Hanna, Liam50,00
60744Landgren, Jonathan50,00
30107Lindqvist Nilsson, Eveline80,00
30109Lindqvist Nilsson, Gustaf151,13
15050Lindqvist Nilsson, Nicolai50,00
17229Misic, Kristian50,00
17640Nygren, Carl50,00
15753Paulsson, Anton50,00
33050Persson, Emma266,04
11392Prajz Apell, Tim98,11
33815Rask, Hugo121,55
13974Sehested, Emilia50,00
19716Zetterberg, Charlie50,00
TävlingStartSlut 
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-06-062020-06-21
Veteran SM Ute 20192019-07-272019-08-03
Elite Hotels Next Generation - Riksfinal - JSM Race 20192019-06-232019-06-27
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 20192019-06-082019-06-23
Veteran SM Ute 20182018-07-282018-08-04
Båstadtennis Sommartour 20182018-06-212018-06-24
Båstadtennis Corem Open 20182018-06-092018-06-24
Båstad 12 årscup2017-08-072017-08-13
Junior SM Ute2017-08-042017-08-13
Junior SM Ute2017-08-042017-08-13
Veteran SM Ute2017-07-292017-08-05
Båstadtennis Sommartour2017-06-222017-06-25
Båstadtennis Corem Open2017-06-102017-06-25
Båstadtennis Corem Open2017-06-102017-06-25
Skåne-Hallands Mästerskapen ute 20162016-08-122016-08-21
Veteran-SM 20162016-07-292016-08-05
Båstadtennis 2016 - Sommartour2016-06-232016-06-26
Båstadtennis Corem Open 20162016-06-112016-06-26
Skåne-Hallandsmästerskap 12,142016-03-102016-03-20
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 14 ute 20152015-08-142015-08-23
Veteran-SM 20152015-07-312015-08-08
Båstadtennis 2015 - Sommartour2015-06-182015-06-21
Båstadtennis Corem Open 20152015-06-062015-06-21
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 14 inne 20152015-03-192015-03-29
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 14 ute2014-08-152014-08-24
Veteran SM 20142014-08-012014-08-09
Båstadtennis 2014 - Sommartour2014-06-192014-06-22
Båstadtennis Corem Open 20142014-06-062014-06-22
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 142014-03-202014-03-30
<- 1 2 3 4 5 ->