Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

SALK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.salk.se
Telefon:08-564 356 00
Adress:SALK
Gustavslundsv 159
167 51 Bromma
Anläggning:
Antal banor inne:14
Underlag:Plexipave hardcourt
Antal banor ute:5
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
27216Thorstrand, Marcus345,32
13202Tiblom, Anders57,17
52108Torén, Camilla-
12717Trost, Adrian50,00
27553Tylehed, Hannes216,06
27071Tylehed, Vilmer174,81
51021Utheim, Karl Fredrik423,87
60650Vestermark, Per50,50
36355von Bahr, Erik87,69
72916von Bahr, Stig55,45
71623von Perner, Anne107,80
12037Walberg, Hugo-
18313Wennerklint, Emil-
78186Westling, Peter58,88
60439William, Tiffany821,37
52096Wilston, Mathilda86,41
33610Witting, Michael136,06
16932Ydremark, Oliver-
14288Yemer, Rafael50,00
30853Yitbarek, Simon902,00
76736Ymer, Elias1 199,25
23815Ymer, Mikael989,00
22397Zabrodsky, Susanne60,59
14649Öhlund, Svea-
23162Örnberg, Maja544,49
23469Örtevall, Sandra638,96
16934Östlund, Leonora-
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
SJT - Junior-RM utomhus - JSM Race 20202020-08-032020-08-16
Junior-RM utomhus 20192019-08-022019-08-16
Invacare Nordic Championship 20182018-11-022018-11-04
Junior RM Utomhus 20182018-08-102018-08-23
Elite Hotels Next Generation, Stockholm Flickor 202018-05-042018-05-14
SALK Open 20182017-12-262018-01-07
Junior - RM Utomhus 20172017-08-112017-08-24
Next Generation Cup Flickor 20172017-05-052017-05-17
Promobilia SALK Wheels 20172017-01-062017-01-08
Promobilia SALK Wheels 20172017-01-062017-01-08
Salk Open 20172016-12-262017-01-06
Salk Open 20172016-12-262017-01-06
Salk Open2016-12-262017-01-06
JRM utomhus 20162016-08-122016-08-23
Next Generation 2016 Flickor2016-05-042016-05-17
SALK OPEN2015-12-262016-01-06
JRM utomhus 20152015-08-142015-08-26
SEB Next Generation 2015 flickor2015-05-022015-05-13
Veteran-SM inomhus 20152015-02-192015-02-27
SALK OPEN2014-12-262015-01-06
JRM utomhus 20142014-08-152014-08-26
SEB Next Generation 2014 flickor2014-05-022014-05-13
SALK OPEN2013-12-262014-01-06
Regionsmästerskap Juniorer2013-08-172013-08-27
SEB NEXT GENERATION CUP 2013 - Pojkar2013-05-042013-05-21
SALK OPEN2012-12-262013-01-06
Regionsmästerskap Juniorer2012-08-162012-08-28
SEB NEXT GENERATION CUP 2012 - Pojkar2012-05-042012-05-22
SEAT SALK OPEN2011-12-262012-01-07
Junior SM2011-08-062011-08-14
<- 1 2 3 ->