Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Bohuslän/Dalsland

Klubb  
Uddevalla TK 
Vattenfalls IF 
Åmåls Nya Tennisklubb 
Åmåls TK 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Eltjänst/Elkjedjan cup2006-06-172006-06-21
Stenberg bil AB Cup - SOMMARTOUR2006-06-132006-03-17
Janfire Cup2006-06-132006-06-17
DM Jun Bohuslän-Dal2006-03-182006-03-19
Grand Slam Pokalen Bohuslän/Dalsland2006-02-182006-02-19
Åmålssmashen Tholin o Larsson Cup2006-01-132006-01-22
DM Jun Bohuslän-Dal INSTÄLLD2005-08-262005-08-28
Räkan Tennisen 20052005-07-162005-07-24
Lysekils internationella Tennisvecka SOMMARTOUR2005-07-132005-07-17
Lysekils Internationella Tennisvecka2005-07-092005-07-17
Hunnebostrands Tennisvecka2005-07-022005-07-10
DM Sen/Vet Bohuslän-Dal INSTÄLLD2005-07-012005-07-03
Stenbergs bil AB Cup2005-06-152005-06-18
Janfire Cup2005-06-152005-06-18
Åmåls Tennisvecka Thollin o Larsson Cup2005-06-112005-06-15
DM Jun Bohuslän-Dal2005-03-112005-03-13
Grand Slam Pokalen Bohuslän/Dalsland2005-01-292005-01-29
Åmålssmashen Tholin o Larsson Cup2005-01-072005-01-16
Björklövet Junior team cup INSTÄLLD2004-11-192004-11-28
DM Sen/Vet Bohuslän-Dal INSTÄLLD2004-08-202004-08-29
DM Jun Bohuslän-Dal2004-08-132004-08-22
Räkan Tennisen 20042004-07-172004-07-25
Lysekils Tennisvecka2004-07-102004-07-18
Lysekils Tennisvecka SOMMARTOUR INSTÄLLD2004-07-102004-07-18
Hunnebostrands Tennisvecka SOMMARTOUR2004-07-062004-07-11
Hunnebostrands Tennisvecka2004-07-032004-07-11
Eltjänst/Elkedjan cup SOMMARTOUR INSTÄLLD2004-06-152004-06-19
KJELL JOHANSSON BIL AB CUP SOMMARTOUR2004-06-152004-06-19
Åmåls Tennisvecka Thollin o Larsson Cup2004-06-122004-06-15
DM Sen/Vet Bohuslän-Dal2004-03-192004-03-28
<- 1 2 3 4 5 6 7 ->