Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Göteborg

Klubb  
Kungälvs TK 
Landvetter TK 
Lerums RK 
Lerums TK 
Lindome TK 
Lindås TK 
Marstrands TK 
Mölndals TK 
Nols TK 
Näsets TK 
Partille Tennis 
Pixbo RS 
Pixbo TK 
Påvelunds TBK 
RAD TK 
Skintebo TK 
Styrsö Havsbads LTK 
Surte TK 
Särö LTK 
Team Åkered Tennisklubb 
Tenniskul TK 
TK Attack 
TK Skepplanda 
TK Tennisskolan 
Torslanda TK 
Tre V Handikapp IF 
Tuve TK 
Ullevi TK 
Utbynäs TK 
Vallda TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Torslanda Cup2001-11-172001-11-25
Höstturneringen2001-10-262001-11-04
Pro Penn Classic2001-10-122001-10-19
Sweden F2, ITF Futures2001-09-222001-09-30
Tudor Cup2001-08-252001-09-02
DM Jun ute Göteborg2001-08-112001-08-19
Brottkärrsspelen 20012001-08-042001-08-10
Peter Oldsbergs Minne2001-07-282001-07-29
Tennisforum Cup Junior2001-07-212001-07-29
Göteborg Cup2001-07-162001-07-20
Tennisforum Cup Senior2001-07-162001-07-20
Tennisforum Cup2001-07-142001-07-18
Kungälvsspelen med Fischer Junior Cup2001-06-242001-07-01
Kungälvsspelen Estess GP2001-06-152001-06-21
Partille ICA Supermarket Cup2001-06-112001-06-20
Pixbo Tennisveckor2001-06-022001-06-17
Kalle Anka Cup Göteborg2001-05-262001-06-06
Certina Cup2001-05-192001-06-03
Säröspelen2001-05-072001-05-20
Hisingens TK:s Vårturnering2001-04-212001-05-06
Volvokort Cup2001-04-072001-04-16
Junior SM 12, 14, 16 Inne2001-04-072001-04-16
Veteran SM Inne2001-04-052001-04-11
DM Jun/Sen Inne Göteborg2001-03-232001-04-01
Cup Birgitta2001-03-172001-03-18
Åkeredsspelen2001-03-022001-03-11
Junior SM 18 USM 212001-02-242001-03-04
Sportlovsspelen2001-02-122001-02-18
Tretorn Cup Göteborg2001-01-202001-01-24
Elanders Vintertour2001-01-032001-01-05
1 <- 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ->