Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Halland

Klubb  
Söndrums TK 
Team Tylösand TK 
TK Fajans 
TK Munken 
Torups TK 
Toryds TK 
Tröingebergs TK 
Trönningenäs TK 
Tvååkers TK 
Valinge IF 
Vallersviks TK 
Varbergs TK 
Vessigebro TK 
Vinbergs TK 
Våxtorps TK 
Åleds TK 
Älvsereds TK 
Öjersbo TK 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Strandbadsturneringen 20102010-07-082010-07-18
Varbergs Sommarturnering - Sommartour2010-07-052010-07-09
Varbergs Sommarturnering2010-07-022010-07-11
Söndrums TK:s Vårturnering2010-05-262010-05-30
Söndrums TK:s Vårturnering - Sommartour2010-05-062010-05-09
Hallandsmästerskapet (RM)2010-03-192010-03-28
Dubbelturneringen 20102010-03-112010-03-14
Varbergs Knattecup 20102010-01-152010-01-24
Regionsmästerskap Syd2009-12-122009-12-13
Simplicity Fonder Open2009-11-122009-11-22
Scan Interlight Open2009-10-102009-10-18
Varbergs Inomhuscup2009-10-092009-10-18
Söndrums TK:s Höstturnering2009-10-012009-10-04
Hallandsmästerskapen2009-08-272009-08-30
Sia- Open2009-07-092009-07-12
Strandbadsturneringen Elit 20092009-07-082009-07-12
Strandbadsturneringen 20092009-07-022009-07-12
Varbergs Sommarturnering2009-06-262009-07-05
Varbergs Sommarturnering SOMMARTOUR2009-06-262009-07-05
AM Hanskars Vårturnering2009-05-272009-05-31
Kalle Anka Halland2009-05-202009-05-24
AM Handskars Sommartour2009-05-142009-05-17
Hallandsmästerskapen 12-18 år (RM)2009-03-192009-03-29
Dubbelturneringen 20092009-03-122009-03-15
Grand Slam Pokalen Svensk Tennis Syd2009-01-232009-01-25
Varbergs Knattecup 20092009-01-162009-01-25
Trettonhelgsträffen 20092009-01-022009-01-06
Santa Maria Cup2008-11-202008-11-30
Santa Maria Cup2008-11-132008-11-23
Varbergs Inomhuscup2008-10-102008-10-19
1 <- 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -> 11