Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Slottstadens TK 
Sofielunds Tennisklubb 
Staffanstorps TK 
Staffanstorps TS 
Star Academy Tennisklubb 
Strövelstorps Tennisklubb 
Strövelstorps TK 
Svalövs LTK 
Svedala TK 
Söderslätts Tennisklubb 
Södra Sandby TK 
Sösdala TK 
Tallbackens TK 
Team EcoLean TK 
TK Drottninglunden 
Tomelilla TK 
Torns IF 
Trelleborgs TK 
Tyringe TK 
V:a Torups TK 
Veberöds TK 
Vejbystrands TK 
Vellinge TK 
Vikens TK 
Vinslövs TK 
Vittsjö TK 
Vombs TK 
Västra Ingelstads I 
Wä Tennisklubb 
Yngsjö Tennisklubb 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Next Generation Cup, Syd, Zon 8 Höllviken 20162016-05-052016-05-08
Next Generation Cup, Syd, Zon 7. LBTK, 20162016-05-052016-05-08
Majspelen - Wilson Junior Tour2016-04-302016-05-08
Munka-Ljungby Ute Cup2016-04-232016-05-01
Åkarp Open2016-04-182016-05-01
Kullabygdens Vårsprint 20162016-04-162016-04-23
Kraftringen Junior Cup2016-04-092016-04-10
Bergendahlscupen2016-03-292016-04-03
V Juan Carlos Ferrero Open2016-03-212016-03-24
Rebound Ace Open - Vintertour2016-03-212016-03-24
Eslöv Open 20162016-03-192016-03-27
Munka Indoor Open2016-03-192016-03-24
Skåne-Hallandsmästerskap 12,142016-03-102016-03-20
PMA Open 20162016-03-042016-03-06
Göta Indoor Cup 20162016-03-042016-03-13
Sparbanken Skåne Cup2016-03-032016-03-13
Åkarps Sportlovscup2016-02-262016-02-28
Fair Play Open by Wilson2016-02-252016-02-28
Euro Finans Cup 20162016-02-202016-02-28
Veteran SM inomhus 20162016-02-182016-02-26
Stanstad Cup 20162016-02-132016-02-21
Eslöv around the clock 20162016-02-052016-02-07
C4-Open 20162016-02-042016-02-07
Näset Junior Open by Wilson2016-01-292016-02-07
Sparbanken Dygnet Runt Cup2016-01-222016-01-24
ATL - Vintertour2016-01-022016-01-05
Minikannan 20162016-01-012016-01-10
Vikingaspelen 20162015-12-302016-01-06
ATL Knutspelen2015-12-272015-12-31
Kronprinsen Elselect Sprint Open 20152015-12-262015-12-29
1 <- 6 7 8 9 10 11 12 13 14 -> 48