Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Småland

Klubb  
Kulltorps TK 
Kulltorps TK 
Kännestubba TK 
Lagans TK 
Lammhult Tigers Tennisklubb 
Lammhults TK 
Lenhovda IF 
Lessebo TK 
Lindsdals IF 
Ljungby TK 
Ljungdahls TK 
Lönashults IF 
Malmbäcks IF 
Mariannelunds TK 
Marieholmsbruks TK 
Markaryds TK 
Moheda TK 
Mossens TK Vetlanda 
Myresjö TK 
Målilla TK 
Månsarps IF 
Mönsterås TK 
Mörbylånga Tennisförening 
Mörbylånga TF 
Mörlunda TK 
Nybro IF/TS 
Nybro Korpförening 
Nässjö TK 
Orrefors TK 
Oskarshamns TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Smålandsserien ute 20012001-05-152001-09-15
Penn Junior Cup2001-05-042001-05-13
Hillerstorp Open2001-05-032001-05-06
Skyttemosse Vårcup2001-04-282001-05-06
Knatte Open2001-04-282001-05-01
JC-Cup2001-04-092001-04-16
TK 77 Open2001-04-092001-04-16
DM Sen Småland2001-03-312001-04-08
Senior DM Småland inne2001-03-312001-04-09
DM Vet Småland2001-03-312001-04-08
DM Jun 16 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 14 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 18 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 12 Småland2001-03-242001-04-01
Jönköping Tennis Cup2001-03-092001-03-18
Tretorn Cup Småland2001-03-022001-03-04
Växjö Open2001-03-012001-03-04
Sportlovscupen2001-02-162001-02-25
Jönköpings Open2001-02-162001-02-18
TK 77 Sportlovscup 20012001-02-092001-02-18
NCC Junior Cup2001-01-262001-02-04
Kalmarkannan2001-01-022001-01-06
Kalmarkannan 20012001-01-022001-01-06
Rucanor Junior Open/Pro Supex Cup2000-12-262001-01-07
Smålands Touren Masters2000-12-082000-12-10
Tranås Junior Indoors2000-12-082000-12-17
Smålandsserien 00/012000-09-152001-04-15
Smålandsserien 04/05
Kalle Anka Cup Småland
1 <- 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ->