Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Småland

Klubb  
Polus Tennis Club 
Påskallaviks TK 
Reftele TK 
Rosenlunds TK 
Rottne TK 
Ruda IF 
Rydaholms TK 
Ryds TK 
Rörviks IF 
Sandsbro AIK 
Silverdalens TK 
SK Lojal 
Skede TK 
Skillingaryds TK 
Skruvs IF/TS 
Smedby TK 
Smål Tennisdomarklu 
Smålandsstenars TK 
Sonarps Tennisklubb 
Stora Rörs TK 
Stranda TK 
Strandbjörkets TS 
Strömsnäsbruks TK 
Svarttorps TK 
Söderåkra TK 
Tabergs SK 
Tabergsdalens TK 
Tannåkers TK 
Telub IF 
Tenhults TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Smålandsserien ute 20012001-05-152001-09-15
Penn Junior Cup2001-05-042001-05-13
Hillerstorp Open2001-05-032001-05-06
Knatte Open2001-04-282001-05-01
Skyttemosse Vårcup2001-04-282001-05-06
JC-Cup2001-04-092001-04-16
TK 77 Open2001-04-092001-04-16
DM Sen Småland2001-03-312001-04-08
Senior DM Småland inne2001-03-312001-04-09
DM Vet Småland2001-03-312001-04-08
DM Jun 14 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 18 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 12 Småland2001-03-242001-04-01
DM Jun 16 Småland2001-03-242001-04-01
Jönköping Tennis Cup2001-03-092001-03-18
Tretorn Cup Småland2001-03-022001-03-04
Växjö Open2001-03-012001-03-04
Jönköpings Open2001-02-162001-02-18
Sportlovscupen2001-02-162001-02-25
TK 77 Sportlovscup 20012001-02-092001-02-18
NCC Junior Cup2001-01-262001-02-04
Kalmarkannan2001-01-022001-01-06
Kalmarkannan 20012001-01-022001-01-06
Rucanor Junior Open/Pro Supex Cup2000-12-262001-01-07
Smålands Touren Masters2000-12-082000-12-10
Tranås Junior Indoors2000-12-082000-12-17
Smålandsserien 00/012000-09-152001-04-15
Smålandsserien 04/05
Kalle Anka Cup Småland
1 <- 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ->