Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Småland

Klubb  
Kulltorps TK 
Kulltorps TK 
Kännestubba TK 
Lagans TK 
Lammhult Tigers Tennisklubb 
Lammhults TK 
Lenhovda IF 
Lessebo TK 
Lindsdals IF 
Ljungby TK 
Ljungdahls TK 
Lönashults IF 
Malmbäcks IF 
Mariannelunds TK 
Marieholmsbruks TK 
Markaryds TK 
Moheda TK 
Mossens TK Vetlanda 
Myresjö TK 
Målilla TK 
Månsarps IF 
Mönsterås TK 
Mörbylånga Tennisförening 
Mörbylånga TF 
Mörlunda TK 
Nybro IF/TS 
Nybro Korpförening 
Nässjö TK 
Orrefors TK 
Oskarshamns TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
RC Open 20172017-01-202017-01-29
SMÅLANDSTOUREN Masters2017-01-202017-01-22
Glimstedt Open - Vintertour2017-01-192017-01-22
Raiskio Cup2017-01-132017-01-15
Raiskio Cup2017-01-132017-01-15
Tabergsdalen Evry Vintertour 20172017-01-122017-01-15
Pro SUPEX Cup2017-01-072017-01-08
Pro SUPEX Cup2017-01-072017-01-08
Elite Hotels Team Challenge2016-12-092016-12-11
Tranås Indoors2016-12-092016-12-11
Vetlanda Dubbel Cup2016-12-032016-12-04
Handelsbanken Cup 20162016-11-182016-11-27
Höglandsspelen2016-11-112016-11-13
Wettersprinten2016-11-042016-11-13
CA-Fastigheter Cup - Vintertour2016-11-022016-11-06
CA-Fastigheter Cup2016-11-022016-11-06
KKS-Cupen2016-10-292016-11-06
Bankeryd Indoor Open2016-10-282016-11-06
Vimmerby Höstcup2016-10-142016-10-23
GTK-spelen2016-10-122016-10-16
Juniorspelen Eksjö2016-10-082016-10-09
RC Hotel Open 20162016-10-072016-10-16
SHARP Open2016-09-232016-09-25
Tabergsdalen Bravida Cup 20162016-09-222016-10-02
Sommartouren Masters2016-08-262016-08-28
Värnamo - Veteranen2016-08-262016-08-28
Junic open2016-08-172016-08-21
Regionsmästerskapen Småland/Blekinge 12/14 år2016-08-122016-08-19
Tabergsdalen Intersport Outdoor2016-08-102016-08-14
Liljedahl Group Cup 2016 - Sommartour2016-08-042016-08-07
1 <- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 -> 40