Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Stockholm

Klubb  
Tibble-Kungsängens 
TK Dalénum 
TK International 
TK Malmia 
TK Set 
TK Tenniskupan Sollentuna 
TK Victory 
Trollbäckens TK 
TSK Malmen 
Tullinge TK 
Tumba TK 
Tyresö TK 
Täby Kyrkby TK 
Täby TK 
Upplands Väsby Tennisklubb 
Vallentuna TK 
Vattenfalls IF 
Vaxholms TK 
Viggbyholms TK 
Viksjö TK 
Vålberga TK 
Vällingby AIK 
Väsby Racketklubb 
Väsby TK 
Västerhaninge TK 
Åkersberga TK 
Ålsten TK (15153) = ID nummer 
ÅTK 
Älgö TK 
Älta TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Audi Danderyd Mini Junior Trophy 20182018-05-222018-06-04
Enskede Kannan 20182018-05-182018-05-27
Åkersberga sommarspel 20182018-05-182018-06-06
NextJet Sommartour2018-05-162018-05-20
SJT - Audi Danderyd Junior Trophy 20182018-05-112018-05-27
Elite Hotels Next Generation, Stockholm Flickor 202018-05-042018-05-14
Elite Hotels Next Generation, Stockholm Pojkar 2012018-05-042018-05-16
Majspelen2018-04-212018-05-06
Ekeröspelen2018-04-142018-04-22
Huddinge Open 20182018-04-062018-04-15
Paragon Open 20182018-04-022018-04-08
Nynäshamn Open2018-03-262018-04-01
Solnaspelen RM Dubbeln2018-03-152018-03-24
Paragon Veteran 20182018-03-122018-03-16
Junior RM Stockholm/Danderydscupen2018-03-092018-03-21
Gustavsbergstrofén 20182018-03-022018-03-11
ICA KVANTUM CUP 20182018-02-232018-03-01
NPTK Open 20182018-02-232018-03-04
ELTK Cup 20182018-02-162018-02-25
H&M TEAM CUP2018-02-092018-02-18
Rönninge Open 2018 presenteras av Audi Södertälje2018-02-092018-02-18
SJT - MIK OPEN2018-02-032018-02-11
EIF Tennis Junior Open2018-02-022018-02-11
Farsta Veteran Open 20182018-01-312018-02-07
Järfälla Vintercup2018-01-262018-02-02
Senior- och Veteran RM 20182018-01-022018-01-14
Järfälla Vintertour2017-12-272017-12-30
SALK Open 20182017-12-262018-01-07
Trollbäckens Vintertour2017-12-112017-12-15
Trollbäcksspelen 20172017-12-092017-12-17
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 47