Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Dalarna

Klubb  
Avesta TK 
Be the Best Tennis Club 
Björbo IF Tennissektion 
Björbo TK 
Borlänge TK 
Dala-Järna IK 
Dalregementets IF 
Domnarvets TK 
Envikens IF 
Falu TK 
Fors TK 
Fäggeby TK 
Gagnefs IF 
Grängesbergs TK 
Gustafs TK 
Hedemora TK 
Hundfjällets TK 
Idre Fjäll TK 
IFK Mockfjärd, tennissektion 
IFK Våmhus Tennis 
IK Heros TK 
IK Segro 
Insjöns TK 
Krylbo TK 
Leksands TK 
Lima Tennis 
Ludvika TK 
Långshyttans TK 
Malungs TK 
Mora TK 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Herosspelen2002-06-232002-06-30
Lugnet Cup2002-06-132002-06-16
Borlänge Open2002-05-312002-06-09
Holmgången 20022002-05-172002-05-26
Lugnet Cup 20022002-03-072002-03-10
Lugnet Cup 20022002-03-012002-03-10
Borlänge Open Indoor2002-02-012002-02-10
DM Dalarna inne2002-01-042002-01-13
Avestacupen2001-11-092001-11-18
Ludvikaspelen2001-09-142001-09-23
DM ute Dalarna2001-08-132001-08-26
Herospelen2001-06-242001-07-01
Lugnet Cup2001-06-142001-06-17
Holmgången2001-05-242001-05-27
Lugnet Cup 20012001-03-082001-03-11
Lugnet Cup2001-03-022001-03-11
DM Dalarna inne2001-01-052001-01-14
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 ->