Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Göteborg

Klubb  
Kungälvs TK 
Landvetter TK 
Lerums RK 
Lerums TK 
Lindome TK 
Lindås TK 
Marstrands TK 
Mölndals TK 
Nols TK 
Näsets TK 
Partille Tennis 
Pixbo RS 
Pixbo TK 
Påvelunds TBK 
RAD TK 
Skintebo TK 
Styrsö Havsbads LTK 
Surte TK 
Särö LTK 
Team Åkered Tennisklubb 
Tenniskul TK 
TK Attack 
TK Skepplanda 
TK Tennisskolan 
Torslanda TK 
Tre V Handikapp IF 
Tuve TK 
Ullevi TK 
Utbynäs TK 
Vallda TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
VT 1 Påvelund Veteran Cup2012-04-272012-05-06
Junior SM2012-04-042012-04-14
Landvetter Cup 20122012-02-252012-03-01
Veteran SM 20122012-02-162012-02-22
Sportlovsspelen 20122012-02-102012-02-16
Veteran RM Göteborg2012-01-042012-01-12
Partille Energi Cup2012-01-022012-01-12
Mölndals Tennis Open2011-12-262011-12-31
eka Lerum Open - Vintertour2011-12-142011-12-18
eka Lerum Open2011-12-102011-12-30
Wilson Open2011-11-252011-12-04
Torslanda Cup 20112011-11-122011-11-20
Halloween Cup2011-11-042011-11-06
Höstturneringen 20112011-10-282011-11-04
Ballerina Open 20112011-10-012011-10-14
GLTK Veteran Cup2011-09-162011-09-25
HEAD CUP2011-08-262011-09-04
Brottkärrsspelen 20112011-07-302011-08-05
tennisforum cup junior2011-07-232011-07-29
göteborg cup2011-07-182011-07-22
tennisforum cup senior2011-07-182011-07-22
Kungälvsspelen2011-06-272011-07-03
Veteran RM Göteborg2011-06-132011-06-20
ICA Maxi Partille Cup2011-06-042011-06-20
VT2: Brottkärr Veteran Cup 20112011-06-022011-06-12
Pixbo Tennisveckor2011-05-282011-06-10
VT1: Hindås Veteran Cup 20112011-05-212011-05-29
Säröspelen 20112011-05-072011-05-15
wilson senior cup2011-04-182011-04-25
Junior SM 20112011-04-152011-04-26
1 <- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 -> 19