Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Halland

Klubb  
Söndrums TK 
Team Tylösand TK 
TK Fajans 
TK Munken 
Torups TK 
Toryds TK 
Tröingebergs TK 
Trönningenäs TK 
Tvååkers TK 
Valinge IF 
Vallersviks TK 
Varbergs TK 
Vessigebro TK 
Vinbergs TK 
Våxtorps TK 
Åleds TK 
Älvsereds TK 
Öjersbo TK 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
SIA Open 20162016-06-262016-06-30
Next Generation Cup, Syd, Zon 1 Falkenb. 20162016-05-052016-05-08
Clay Tech Open 20162016-04-222016-05-01
Fatboy double cup2016-03-032016-03-06
Varbergs Knattecup20162016-01-152016-01-24
case open2015-11-122015-11-22
Varbergs Inomhuscup2015-10-162015-10-25
Plexipave Open2015-09-252015-09-27
Varbergs Utomhus Cup2015-09-042015-09-13
Strandbadsturneringen 2015 - Sommartour2015-07-082015-07-12
SIA Open 20152015-07-042015-07-10
Strandbadsturneringen 20152015-06-292015-07-12
Varbergs Sommarturnering - Sommartour2015-06-292015-07-03
Varbergs Sommarturnering - Wilson Junior Tour2015-06-262015-07-05
Söndrums TK:s Vårturnering2015-05-282015-05-31
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon 1 Falkenb. 20152015-05-142015-05-17
Clay Tech Open 20152015-04-242015-05-03
Fatboy Double Cup2015-03-122015-03-15
Varbergs Knattecup 20152015-01-162015-01-25
Valldaspelen2015-01-052015-01-11
Simplicity Open2014-11-132014-11-23
Babolat Dobben Open2014-10-302014-11-02
Varbergs Inomhuscup2014-10-102014-10-19
Vallda Knattecup2014-10-022014-10-05
Plexipave Open2014-10-022014-10-05
Varbergs Utomhus Cup2014-09-052014-09-14
Strandbadsturneringen 2014 Elit - Sommartour2014-07-092014-07-13
Strandbadsturneringen 20142014-07-022014-07-13
Varbergs Sommarturnering - Sommartour2014-06-302014-07-04
Varbergs Sommarturnering-Wilson Junior Tour2014-06-272014-07-06
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 11