Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Halland

Klubb  
Backa TK 
Blåsippans IF 
Dropshot Tennisklubb 
Falkenbergs TK 
Fjärås TK 
Förlanda TK 
Getinge TK 
Gottskärs TK 
Gottskärs TK 
Gullbrandstorps TK 
Halmstad Garnisonens IF 
Halmstads TK 
Harplinge TK 
Hishults TK 
Holms Bylag TS 
Hyltebruks TK 
Knäreds TK 
Kungsbacka TK 
Källsjös TK 
Laholms TK 
Laxviks Påarps TK 
Långås TK 
Löfta TK 
Oskarsbergs TK 
Rosendals TK 
Rydöbruks TK 
Slöinge TK 
Stafsinge TK 
Steninge TK 
Stenviks TF 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
SEB Dubbeln2012-03-082012-03-11
Varbergs Knattecup2012-01-122012-01-22
Simplicity Fonder Open2011-11-172011-11-27
Varrbergs Inomhuscup2011-10-072011-10-16
Varbergs Inomhuscup2011-10-072011-10-16
Vallda knattecup2011-09-292011-10-02
Söndrums TK:s Höstturnering2011-09-292011-10-02
Hallandsmästerskapen 12-18 år (RM) 20112011-08-182011-08-21
Strandbadsturneringen 2011 Elit - Sommartour2011-07-132011-07-17
Sia- Open2011-07-132011-07-17
Strandbadsturneringen 20112011-07-072011-07-17
Varbergs Sommarturnering - Sommartour2011-07-042011-07-08
Varbergs Sommarturnering2011-07-012011-07-10
Söndrums TK:s Vårturnering2011-05-252011-05-29
Söndrums TK:s - Sommartour2011-05-122011-05-15
Hallandsmästerskapet Junior 2011 (RM)2011-03-252011-04-03
Dubbelturneringen 20112011-03-102011-03-13
Varbergs Knattecup2011-01-132011-01-23
FTK Knatte Cup 20112011-01-062011-01-09
Simplicity Fonder Open2010-11-182010-11-28
Varbergs Inomhuscup2010-10-082010-10-17
Söndrums TK:s Höstturnering2010-09-302010-10-03
Hallandsmästerskapen 12-18 år (RM)2010-08-262010-08-29
Sia- Open2010-07-152010-07-18
Strandbadsturneringen Elit 2010 - Sommartour2010-07-142010-07-18
Strandbadsturneringen 20102010-07-082010-07-18
Varbergs Sommarturnering - Sommartour2010-07-052010-07-09
Varbergs Sommarturnering2010-07-022010-07-11
Söndrums TK:s Vårturnering2010-05-262010-05-30
Söndrums TK:s Vårturnering - Sommartour2010-05-062010-05-09
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 11