Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Hässleholms TK 
Hästhagens TK 
Hästveda TK 
Höllvikens TK 
Hörby-Höör TK 
Hörja IF 
Höörs TS 
IFK Helsingborg 
IFK Påryd 
IFÖ/Bromölla IF 
Immelns TK 
IS GÖTA, tennis 
Kiviks AIF 
Klippans TK 
Klågerups TK 
Knislinge TK 
Kristianstads TK 
Kronprinsens TK 
Kullabygdens Tennissällskap 
Kvidinge TK 
Köpenhamns Bollklubb 
Köpenhamns Bollklubb 
Landskrona TK 
Limhamns TK 
Linderöds TK 
Ljungbyheds Tennisklubb 
Ljungbyheds TK 
Ljungvalla Tennisklubb 
Lomma TF 
Lomma-Bjärreds TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Euro Finans Cup 20162016-02-202016-02-28
Veteran SM inomhus 20162016-02-182016-02-26
Stanstad Cup 20162016-02-132016-02-21
Eslöv around the clock 20162016-02-052016-02-07
C4-Open 20162016-02-042016-02-07
Näset Junior Open by Wilson2016-01-292016-02-07
Sparbanken Dygnet Runt Cup2016-01-222016-01-24
ATL - Vintertour2016-01-022016-01-05
Minikannan 20162016-01-012016-01-10
Vikingaspelen 20162015-12-302016-01-06
ATL Knutspelen2015-12-272015-12-31
Kronprinsen Elselect Sprint Open 20152015-12-262015-12-29
Fair Play Cup - Vintertour2015-12-142015-12-17
Fair Play Cup2015-12-112015-12-23
PowerStrings Junior Cup2015-12-052015-12-06
Munka Sprint Open 20152015-11-202015-11-22
Norra Skåne Cup2015-11-052015-11-15
Stena Line Veckan 2015 - vintertouren2015-11-022015-11-05
Stena Line-veckan 20152015-10-302015-11-08
Tretorn Open 2015 - Vintertour2015-10-282015-11-01
Tretorn Open 20152015-10-262015-11-01
Svedala Spelen - Vintertour2015-10-192015-10-23
Hörby Cup2015-10-172015-10-18
Svedala Spelen2015-10-162015-10-28
Spegeln Spelen 20152015-10-122015-10-25
Fair Vison Open2015-10-082015-10-11
Kullabygdens Höstsprint 20152015-10-032015-10-09
Sparbanken Skåne Open2015-10-012015-10-04
Göta indoor Open2015-09-252015-10-04
Dubbelcupen 20152015-09-112015-09-13
1 <- 8 9 10 11 12 13 14 15 16 -> 50