Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Hässleholms TK 
Hästhagens TK 
Hästveda TK 
Höllvikens TK 
Hörby-Höör TK 
Hörja IF 
Höörs TS 
IFK Helsingborg 
IFK Påryd 
IFÖ/Bromölla IF 
Immelns TK 
IS GÖTA, tennis 
Kiviks AIF 
Klippans TK 
Klågerups TK 
Knislinge TK 
Kristianstads TK 
Kronprinsens TK 
Kullabygdens Tennissällskap 
Kvidinge TK 
Köpenhamns Bollklubb 
Köpenhamns Bollklubb 
Landskrona TK 
Limhamns TK 
Linderöds TK 
Ljungbyheds Tennisklubb 
Ljungbyheds TK 
Ljungvalla Tennisklubb 
Lomma TF 
Lomma-Bjärreds TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Nike Junior Masters2002-10-112002-10-13
Oktoberspelen2002-10-052002-10-13
Kristianstad Sparbank Open2002-09-272002-10-06
Skåne Masters slutspel2002-09-212002-09-22
Götakannan2002-09-202002-09-29
DM Veteran ute Skåne INSTÄLLT2002-08-112002-08-18
DM Junior Skåne2002-08-092002-08-18
Junior SM 12, 14 Ute2002-08-022002-08-11
Öresundsveckan2002-07-312002-08-04
Ödåkraspelen2002-07-272002-08-09
Veteran SM Ute2002-07-262002-08-01
Göingespelen2002-07-222002-07-28
Höllviksspelen2002-07-172002-07-21
Klick Data Open 20022002-07-152002-07-22
Kalle Anka Cup Riksfinal2002-07-152002-07-19
Pirres Pokal Semifinalspel2002-07-112002-07-13
Munkaspelen2002-07-112002-07-21
Höllviksspelen 20022002-07-102002-07-21
DM Senior ute Skåne INSTÄLLD2002-07-102002-07-21
Telenordia Swedish Open Båstad2002-07-082002-07-14
Havsbadsspelen- Estess Sommar Grand Prix2002-07-062002-07-10
Havsbadsspelen2002-07-042000-07-14
Ystadspelen PMH Open2002-07-022002-07-05
Ystadspelen PMH Open2002-06-292002-07-06
Skummeslövsspelen2002-06-292002-07-06
Julia Cup- Semifinalspel2002-06-282002-06-29
Triumf Glass Cup2002-06-252002-06-30
Åhusspelen2002-06-242002-06-30
Beddingespelen2002-06-232002-06-30
Båstadtennis Veteran2002-06-232002-07-04
1 <- 41 42 43 44 45 46 47 48 49 -> 50