Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Hässleholms TK 
Hästhagens TK 
Hästveda TK 
Höllvikens TK 
Hörby-Höör TK 
Hörja IF 
Höörs TS 
IFK Helsingborg 
IFK Påryd 
IFÖ/Bromölla IF 
Immelns TK 
IS GÖTA, tennis 
Kiviks AIF 
Klippans TK 
Klågerups TK 
Knislinge TK 
Kristianstads TK 
Kronprinsens TK 
Kullabygdens Tennissällskap 
Kvidinge TK 
Köpenhamns Bollklubb 
Köpenhamns Bollklubb 
Landskrona TK 
Limhamns TK 
Linderöds TK 
Ljungbyheds Tennisklubb 
Ljungbyheds TK 
Ljungvalla Tennisklubb 
Lomma TF 
Lomma-Bjärreds TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Skåneserien Inne 2002/20032001-09-012002-04-15
DM Skåne2001-08-102001-08-19
Junior SM 12, 14, 16, Ute2001-08-032001-08-12
Öresundsveckan2001-08-012001-08-05
Ödåkraspelen2001-07-302001-08-10
Veteran SM Ute2001-07-272001-08-02
Göingespelen2001-07-232001-07-29
Höllviksspelen2001-07-182001-07-22
Kalle Anka Cup Riksfinal2001-07-152001-07-20
Telenordia Swedish Open Båstad2001-07-152001-07-15
Munkaspelen2001-07-122001-07-22
Höllvikensspelen2001-07-112001-07-22
Havsbadsspelen2001-07-072001-07-11
Havsbadsspelen2001-07-062001-07-15
Ystadspelen2001-07-032001-07-08
Skummeslövsspelen2001-06-302001-07-07
Ystadspelen2001-06-302001-07-09
Värnamo Sommartour2001-06-272001-07-01
Triumf Glass Cup2001-06-262001-07-01
Båstadtennis Sen o Vet2001-06-252001-07-04
Åhusspelen2001-06-252001-07-01
Swedish Ladies Båstad2001-06-242001-06-30
Beddingespelen2001-06-242001-07-01
Åhusspelen2001-06-232001-06-27
Båstadtennis 162001-06-202001-06-30
Båstadtennis 122001-06-172001-06-24
Klippanspelen2001-06-142001-06-22
Båstadtennis 182001-06-122001-06-22
Båstadtennis 142001-06-112001-06-19
Pripps Energy Cup2001-06-042001-06-08
1 <- 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ->