Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Lugi TF 
Löberöds TK 
Löddeköpinge TK 
Malmö Tennissällskap 
Malmö TK 
Malmö TK 
Mariedals TK 
Marieholms TK 
Munka-Ljungby TK 
Mölle TK 
Nybrostrands TK 
Nymölla TK 
Osby TK 
Osby TS 
Oxie TK 
Perstorps TK 
Påarps TK 
Qviinge TC 
Ramlösa TK 
Röke Efs TK 
S:t Olofs Bt & TK 
Scandinavian Lawn and Clay Tennis Club 
Sibbhults TK 
Simrishamns TK 
Sjöbo TK 
Skanör-Falsterbo TK 
Skillinge TK 
Skummeslövs TK 
Skurups TK 
Skäldervikens TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Kronprinsen Elselect Sprint Open 20142014-12-262014-12-29
Fair Play Cup - Vintertour2014-12-152014-12-18
Fair Play Cup2014-12-122014-12-23
Göta Winter Juniors2014-11-282014-12-07
Munka Sprint Open 20142014-11-212014-11-23
Stena Line-veckan Ystad Indoors2014-11-062014-11-09
Norra Skåne Cup2014-11-062014-11-16
Stena Line-veckan - Vintertouren2014-11-032014-11-06
Tretorn Open 20142014-10-272014-11-02
Bjärred Open2014-10-272014-11-02
Svedala Spelen2014-10-152014-10-29
Fair Vision Open2014-10-092014-10-12
Kullabygdens Höstsprint 20142014-10-062014-10-12
Spegeln Spelen 20142014-10-062014-10-19
Göta indoor Open2014-09-262014-10-05
Sparbanken Skåne Open2014-09-252014-10-05
Dubbelcupen2014-09-192014-09-21
Lag-RM A - Tennis Syd (15-18 år)2014-09-052014-09-07
GUL Kronprinsen Sprint Open 20142014-09-052014-09-07
Lag-RM A - Ute - Tennis Syd (15-18 år)2014-09-052014-09-07
Lag-RM B - Ute - Tennis Syd (15-18 år)2014-08-292014-08-31
Lag-RM B - Tennis Syd (15-18 år)2014-08-292014-08-31
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 14 ute2014-08-152014-08-24
Kullabygden Cup 20142014-08-122014-08-17
Junior SM2014-08-082014-08-17
Åkarp Junior Open2014-08-032014-08-10
Eslövs Cup 20142014-08-022014-08-06
Veteran SM 20142014-08-012014-08-09
Öresundsveckan 20142014-07-282014-08-03
Färs & Frosta Sparbank Hörby Open2014-07-192014-07-24
1 <- 11 12 13 14 15 16 17 18 19 -> 50