Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Lugi TF 
Löberöds TK 
Löddeköpinge TK 
Malmö Tennissällskap 
Malmö TK 
Malmö TK 
Mariedals TK 
Marieholms TK 
Munka-Ljungby TK 
Mölle TK 
Nybrostrands TK 
Nymölla TK 
Osby TK 
Osby TS 
Oxie TK 
Perstorps TK 
Påarps TK 
Qviinge TC 
Ramlösa TK 
Röke Efs TK 
S:t Olofs Bt & TK 
Scandinavian Lawn and Clay Tennis Club 
Sibbhults TK 
Simrishamns TK 
Sjöbo TK 
Skanör-Falsterbo TK 
Skillinge TK 
Skummeslövs TK 
Skurups TK 
Skäldervikens TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon 2 Helsingborg2013-05-092013-05-12
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon 8 Höllviken/SFTK2013-05-092013-05-12
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon 6 Hörby-Höör TK2013-05-092013-05-12
Majspelen Dunlop 2013 - Sommartour2013-05-062013-05-09
Munka-Ljungby Ute Cup2013-04-272013-05-05
Majspelen - Wilson Junior Tour2013-04-262013-05-05
Pålsjö Outdoor Open2013-04-192013-04-28
Åhus Indoor Open2013-04-192013-04-21
Åkarp Open2013-04-172013-05-01
Båstad Sprint Open 20132013-04-062013-04-07
Eslöv Open - Vintertour2013-03-292013-04-01
Bergendahlscupen2013-03-262013-03-31
Rebound Ace Open - Vintertour2013-03-252013-03-28
II Juan Carlos Ferrero Open2013-03-252013-03-28
Eslöv Open 20132013-03-232013-04-01
Munka Indoor Open2013-03-232013-03-31
Skåne/Halland Veteran RM 20132013-03-232013-04-01
Lag-RM B Pojkar - Tennis Syd (15-18 års)2013-03-152013-03-17
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 142013-03-152013-03-24
Färs & Frosta Sparbank Cup, Hörby2013-03-042013-03-17
Prince Sprint Open 20132013-03-012013-03-03
Göta Indoor Cup 20132013-03-012013-03-10
Fair Play Open by Wilson2013-02-212013-02-24
Vårvinterslicen2013-02-162013-02-24
Dunlop Hörby Indoor2013-02-082013-02-10
Eslöv around the clock2013-02-082013-02-10
Team Sportia Open 20132013-02-012013-02-10
C4 Open 20132013-01-242013-02-03
ATL Indoor Open - Vintertour2013-01-032013-01-06
Minikannan 20132012-12-302013-01-06
1 <- 15 16 17 18 19 20 21 22 23 -> 50