Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Yngsjö TK 
Ystads TK 
Åhus TK 
Åkarp-Burlövs TK 
Åstorps TK 
Ängelholms TK 
Ödåkra TK 
Önnestads Boll & IF 
Örkelljunga TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Munka Indoor Open2015-03-282015-04-02
Eslöv Open 20152015-03-282015-04-02
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 14 inne 20152015-03-192015-03-29
Göta Indoor Cup 20152015-03-062015-03-15
Sparbanken Skåne Cup2015-03-022015-03-15
Kullabygdens Vårsprint2015-02-282015-03-08
Fair Play Open by Wilson2015-02-192015-02-22
Euro Finans Cup2015-02-142015-02-22
Stanstad Cup 20152015-02-112015-02-15
Kraftringen Junior Cup2015-02-072015-02-08
Eslöv around the clock 20152015-02-062015-02-08
C4-Open 20152015-01-302015-02-08
Näset Junior Open Sponsored by Wilson2015-01-302015-02-08
Göta Winter Cup2015-01-162015-01-25
Plexipave Open - Vintertour2015-01-032015-01-06
Minikannan 20152015-01-012015-01-06
Vikingaspelen 20152014-12-302015-01-05
ATL Indoor Open2014-12-272014-12-31
Kronprinsen Elselect Sprint Open 20142014-12-262014-12-29
Fair Play Cup - Vintertour2014-12-152014-12-18
Fair Play Cup2014-12-122014-12-23
Göta Winter Juniors2014-11-282014-12-07
Munka Sprint Open 20142014-11-212014-11-23
Stena Line-veckan Ystad Indoors2014-11-062014-11-09
Norra Skåne Cup2014-11-062014-11-16
Stena Line-veckan - Vintertouren2014-11-032014-11-06
Tretorn Open 20142014-10-272014-11-02
Bjärred Open2014-10-272014-11-02
Svedala Spelen2014-10-152014-10-29
Fair Vision Open2014-10-092014-10-12
1 <- 9 10 11 12 13 14 15 16 17 -> 48