Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Ystads TK 
Åhus TK 
Åkarp-Burlövs TK 
Åstorps TK 
Ängelholms TK 
Ödåkra TK 
Önnestads Boll & IF 
Örkelljunga TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Näset Junior Open by Wilson2017-01-272017-02-05
Näset Junior Open by Wilson2017-01-272017-02-05
Västtouren Masterslutspel2017-01-072017-01-08
ATL - Vintertour2017-01-032017-01-06
Minikannan 2017 by Rejlers2017-01-012017-01-08
Minikannan 2017 by Rejlers2017-01-012017-01-08
Vikingaspelen 20172016-12-312017-01-08
Knutspelen 20162016-12-272016-12-31
Knutspelen 20162016-12-272016-12-31
Kronprinsen Elselect Sprint Open 20162016-12-272016-12-29
Ängelholm Sprint Open - INSTÄLLD2016-12-272016-12-30
Fair Play Cup Vintertour2016-12-122016-12-16
Fair Play Cup 20162016-12-092016-12-21
Munka Sprint Open 20162016-11-182016-11-20
Norra Skåne Cup2016-11-102016-11-20
Ystad Indoors - vintertour2016-11-072016-11-10
Ystad Indoors2016-11-042016-11-13
Tretorn Open 2016 - Vintertour2016-10-312016-11-04
Tretorn Open 20162016-10-292016-11-06
Svedala Spelen Indoor- Vintertour2016-10-242016-10-28
Svedala Spelen Indoor2016-10-212016-11-02
Fair Vision Open2016-10-132016-10-16
Spegeln Spelen 20162016-10-102016-10-23
Kullabygdens Höstsprint 20162016-10-082016-10-14
Sparbanken Skåne Open2016-10-072016-10-09
Order Open by Göta2016-09-302016-10-09
Dubbelcupen 20162016-09-232016-09-25
GUL Kronprinsen Sprint Open 20162016-09-232016-09-25
Eslövs cup 2016 - INSTÄLLD2016-09-032016-09-07
Lag RM 15-18 - Ute - Tennis Syd2016-08-262016-09-04
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -> 48