Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Småland

Klubb  
Polus Tennis Club 
Påskallaviks TK 
Reftele TK 
Rosenlunds TK 
Rottne TK 
Ruda IF 
Rydaholms TK 
Ryds TK 
Rörviks IF 
Sandsbro AIK 
Silverdalens TK 
SK Lojal 
Skede TK 
Skillingaryds TK 
Skruvs IF/TS 
Smedby TK 
Smål Tennisdomarklu 
Smålandsstenars TK 
Sonarps Tennisklubb 
Stora Rörs TK 
Stranda TK 
Strandbjörkets TS 
Strömsnäsbruks TK 
Svarttorps TK 
Söderåkra TK 
Tabergs SK 
Tabergsdalens TK 
Tannåkers TK 
Telub IF 
Tenhults TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Södracupen2016-02-202016-02-28
Babolat Sportlovs Cup 2016 - INSTÄLLD2016-02-202016-02-28
Bankeryds Open2016-02-192016-02-28
Tabergsdalen Evry - Vintertour2016-01-282016-01-31
El & Projektering Junior Open2016-01-222016-01-31
RC-Open 20162016-01-222016-01-31
Mastersslutspel Smålandstouren open2016-01-222016-01-24
Raiskio Cup 20162016-01-152016-01-17
Glimstedt Open - Vintertour2016-01-142016-01-17
Pro Supex Cup2016-01-022016-01-06
Tranås Indoors2015-12-042015-12-06
Höglandsspelen Eksjö2015-11-132015-11-15
CA-Fastigheter Cup2015-10-282015-11-01
Södracupen2015-10-242015-11-01
Juniorspelen Eksjö2015-10-162015-10-18
Vimmerby Höstcup2015-10-162015-10-25
GTK-spelen2015-10-072015-10-11
Handelsbanken Cup 20152015-10-022015-10-11
SHARP Open2015-09-182015-09-20
Tabergsdalen Bravida Cup 20152015-09-172015-09-27
EAB Open2015-09-042015-09-06
Elite Stora Hotellet Cup 20152015-09-042015-09-13
Kalmarcupen2015-08-272015-08-30
Sommartouren Masters2015-08-212015-08-23
Junic open2015-08-192015-08-23
Småland-/Blekingemästerskapen 12 - 142015-08-142015-08-23
Tabergsdalen Intersport Outdoor2015-08-122015-08-16
JSM 14 & 182015-08-072015-08-16
Glimstedt Open - Sommartour2015-07-312015-08-03
Hörle Automatic Cup 20152015-07-302015-08-02
1 <- 5 6 7 8 9 10 11 12 13 -> 40