Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Småland

Klubb  
Tennis Linnéa 
Tingsryds TS 
TK 77 
TK Orwak Sävsjö 
Tranås LTK 
Trekantens TK 
Vaggeryds TK 
Vetlanda Racketklubb 
Vimmerby TK 
Virserums TK 
Vislanda IF 
Vissefjärda GOIF 
Vrigstads TK 
Väckelsångs IK 
Värnamo TK 
Västboås TK 
Växjö TS 
Westerviks TK 
Åryds IK 
Åseda TK 
Åsenhöga TK 
Älmhults TK 
Ängs SK 
Öjaby TK 
Österbymo TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Liljedahls Group Cup - Sommartour2015-07-272015-07-30
Ekenässpelen - Wilson Junior Tour2015-07-252015-07-31
Ekenässpelen - Sommartour2015-07-242015-07-27
Ostkustens Pärla - Sommartour2015-07-152015-07-18
Ostkustens Pärla2015-07-092015-07-18
Blå Jungfruspelen 20152015-07-062015-07-10
Kalmarspelen Bravida Cup - Wilson Junior Tour2015-06-262015-07-05
Best Western Junior Tour 20152015-06-262015-07-02
Kalmarspelen Bravida Cup - Sommartouren2015-06-262015-06-29
Best Western Junior Tour 2015 - INSTÄLLD2015-06-262015-07-02
Ljungby Open Swetruck - Sommartour - INSTÄLLD2015-06-242015-06-28
Östanåspelen 20152015-06-112015-06-14
Bankeryds Sommarspel - INSTÄLLD2015-06-082015-06-14
Bankeryds Sommarspel2015-06-082015-06-14
Strandbjörksspelen - Wilson Junior Tour2015-06-052015-06-14
Hagafors Jubileumsdubbel2015-06-012015-06-07
Vetlanda Knatte Open2015-05-292015-05-31
Tabergsdalen Bravida Elit - Sommartour2015-05-292015-06-01
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon Final 20152015-05-292015-05-31
HÖGLANDSSPELEN2015-05-282015-05-31
Viking Junior Cup 20152015-05-222015-05-24
Habofighten2015-05-152015-05-17
Tranås Claycourt Open2015-05-152015-05-24
Tabergsdalen Bravida Open 20152015-05-132015-05-17
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon 4 Vimmerby2015-05-082015-05-10
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon 5 Växjö2015-05-082015-05-10
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon 3 Taberg, 20152015-05-072015-05-10
Swedbank Cup 20152015-05-012015-05-03
XL Bygg Open 20152015-05-012015-05-03
TK 77 Open2015-04-102015-04-12
1 <- 6 7 8 9 10 11 12 13 14 -> 40