Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Småland

Klubb  
Tennis Linnéa 
Tingsryds TS 
TK 77 
TK Orwak Sävsjö 
Tranås LTK 
Trekantens TK 
Vaggeryds TK 
Vetlanda Racketklubb 
Vimmerby TK 
Virserums TK 
Vislanda IF 
Vissefjärda GOIF 
Vrigstads TK 
Väckelsångs IK 
Värnamo TK 
Västboås TK 
Växjö TS 
Westerviks TK 
Åryds IK 
Åseda TK 
Åsenhöga TK 
Älmhults TK 
Ängs SK 
Öjaby TK 
Österbymo TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Glimstedt Open - Sommartour2016-08-012016-08-04
Ekenässpelen - Wilson Junior Tour2016-07-312016-08-04
Ekenässpelen - Sommartour2016-07-292016-08-01
Hörle Automatic Cup 20162016-07-282016-07-31
Ostkustens Pärla - Sommartour2016-07-202016-07-23
Ostkustens Pärla2016-07-142016-07-23
Blå Jungfruspelen 20162016-07-112016-07-15
Kalmarspelen Bravida Cup 2016 - Sommartour2016-07-012016-07-04
Kalmarspelen Bravida Cup 2016 - Wilson Junior Tour2016-07-012016-07-10
ÖstanåSpelen 20162016-06-162016-06-19
Vetlanda Knatte Open2016-06-042016-06-06
Next Generation Cup, Syd, Zon Final 20162016-06-042016-06-06
Kalmarcupen2016-06-022016-06-05
Hagaforsdubbeln2016-05-302016-06-06
Tabergsdalen Bravida Open Elit 2016 - Sommartour2016-05-272016-05-30
Strandbjörksspelen - Wilson Junior Tour2016-05-262016-06-06
Viking Junior Cup2016-05-202016-05-22
Habofighten2016-05-202016-05-29
Tranås Claycourt Open2016-05-202016-05-22
Next Generation Cup, Syd, Zon 4 Vimmerby, 20162016-05-132016-05-15
Next Generation Cup, Syd, Zon 3 Taberg, 20162016-05-132016-05-15
Next Generation Cup, Syd, Zon 5 Växjö, 20162016-05-132016-05-15
Tabergsdalen Bravida Open 20162016-05-042016-05-08
XL Bygg Open 20162016-04-292016-05-01
Swedbank Cup 20162016-04-292016-05-01
Tabergsdalen Indoor2016-04-132016-04-17
Lag RM 15-18 - Inne - Tennissyd2016-04-082016-04-17
TK 77 Open2016-04-082016-04-10
Småland-Blekingemästerskap 12,142016-03-102016-03-20
Vimmerby Vårcup2016-03-042016-03-13
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -> 40