Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Småland

Klubb  
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Bankeryds TK 
Barnarps IF 
Berga Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Burseryds IF TS 
Bäckseda TK 
Delary TK 
Ekenäs TK 
Eksjö TF 
Eneryda TK 
Fagerhults TK 
Forserums TK 
Frinnaryds TK 
Fröseke TK 
Fårbo TK 
Färjestadens TK 
Gamleby TK 
Gislaveds TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Smålands- & Blekingemästerskapen 12 & 14 inne 20152015-03-202015-03-29
Lag RM 15-18 - Inne - Tennissyd2015-03-202015-03-29
Jönköping Open 20142015-03-052015-03-15
Vimmerby Vårcup2015-02-272015-03-08
Tabergsdalen Indoor2015-02-252015-03-01
Södracupen2015-02-212015-03-01
Babolat Sportlovs Cup 20152015-02-162015-02-22
Bankeryds Open2015-02-132015-02-22
TK 77:s Sportlovscup 20152015-02-132015-02-15
Intersport Open Vetlanda2015-01-232015-02-01
Tabergsdalen Evry - Vintertour2015-01-222015-01-25
Raiskio Cup 20152015-01-162015-01-18
Glimstedt Open - Vintertour2015-01-152015-01-18
Maflobe open2015-01-142015-01-18
Pro SUPEX Cup 20152015-01-032015-01-06
Oem Indoors2014-12-052014-12-07
Höglandsspelen Indoors2014-11-072014-11-09
Bankeryds Junior Indoor2014-10-302014-11-02
CA-Fastigheter Cup2014-10-292014-11-02
Juniorspelen Eksjö2014-10-102014-10-12
Vimmerby Höstcup2014-10-102014-10-19
GTK-spelen2014-10-082014-10-12
Dubbel-SM 20142014-10-072014-10-08
Handelsbanken Cup 20142014-10-032014-10-12
SHARP Open 20142014-09-192014-09-21
Tabergsdalen Bravida Cup 20142014-09-182014-09-28
Elite Stora Hotellet Cup 20142014-09-042014-09-14
Gislaved open2014-08-222014-08-24
Sommartouren Masters2014-08-222014-08-24
RM Veteraner Tennis Syd2014-08-152014-08-17
1 <- 7 8 9 10 11 12 13 14 15 -> 40