Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Småland

Klubb  
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Bankeryds TK 
Barnarps IF 
Berga Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Burseryds IF TS 
Bäckseda TK 
Delary TK 
Ekenäs TK 
Eksjö TF 
Eneryda TK 
Fagerhults TK 
Forserums TK 
Frinnaryds TK 
Fröseke TK 
Fårbo TK 
Färjestadens TK 
Gamleby TK 
Gislaveds TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
TK 77 Sportlovscup 20042004-02-062004-02-15
Hem Sol Tennis Cul (fd NCC Cup)2004-01-232004-02-01
Grand Slam Pokalen Småland2004-01-162004-01-18
Pro Supex Cup 20042004-01-032004-01-06
Rucanor Junior Open2003-12-262004-01-04
Småland Masters 20032003-12-132003-12-21
Tranås Junior Indoors2003-12-052003-12-07
Tabergsdalen Cup2003-11-212003-11-30
Kalmar Junior Cup2003-11-072003-11-16
Vetlanda Junior Open2003-10-252003-11-02
Orrefors Cup 20032003-10-242003-11-02
Yonex Open Smålands-touren2003-10-242003-10-26
VTC-trofén2003-10-102003-10-12
Handelsbankens Cup2003-10-032003-10-12
Smålandsserien 03/042003-09-202004-03-15
Huskvarna Tennis Cup2003-09-192003-09-28
Östanå Cup2003-09-122003-09-14
DM Senior ute Småland2003-08-162003-08-25
DM 14 ute Småland2003-08-162003-08-24
DM 18 ute Småland2003-08-162003-08-24
DM 12 ute Småland2003-08-162003-08-24
DM Veteran ute Småland2003-08-162003-08-24
DM 16 ute Småland2003-08-162003-08-24
Junior SM 162003-08-052003-08-13
Hagaforsdubbeln2003-08-032003-08-10
Junior SM 14, 182003-08-022003-08-10
Tennisveckan i Borgholm2003-07-262003-08-03
Mc Donalds Cup2003-07-262003-07-30
Ekenässpelen2003-07-242003-07-27
Ekenässpelen2003-07-202003-07-27
1 <- 30 31 32 33 34 35 36 37 38 -> 40