Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Sörmland

Klubb  
Tälje TK 
Vingåkers TK 
Ärla TK 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
ATEA Cup Eskilstuna Ute 20112011-05-052011-05-15
Junior-RM Öst inne 12, 162011-03-312011-04-10
Fluckinger Cup 2011 (Tunakannan) - Vintertour2011-01-062011-01-09
Strängnäs Ica Bengtsson Cup 20102010-12-172010-12-23
Folktandvården Sörmland Cup2010-10-292010-11-07
Junior-RM Öst kl 12 och 16 utomhus 20102010-08-262010-09-05
Sparbanken Rekarne Cup2010-06-032010-06-13
Kalle Anka Cup Regionsfinal Öst2010-05-292010-05-30
Intersport Open2010-05-242010-06-06
Kalle Anka Cup Sörmland2010-05-212010-05-23
Atea Cup2010-05-062010-05-16
Sportcentrum Cup ute INSTÄLLD2010-05-062010-05-16
Junior-RM Öst kl 10 och 14 inomhus 20102010-03-192010-03-28
Grand Slam Pokalen Flickor Regionskval Öst2010-03-132010-03-14
Grand Slam Pokalen Pojkar Regionskval Öst2010-03-132010-03-14
Carlsson Fonder Cup INSTÄLLD2010-03-052010-03-14
Carlsson Fonder Cup2010-03-052010-03-14
Katrineholmsdubbeln2010-01-282010-01-31
ICA-handlarnas Förbund dubbel Cup2010-01-152010-01-17
Fluckinger Cup 2010 (Tunakannan)2010-01-072010-01-10
Masters Tennis Öst2009-12-122009-12-13
Gästabudsbollen, Sörmlands Sparbanks Cup 20092009-11-202009-12-06
Folktandvården Sörmland Cup inne2009-10-232009-11-01
Tunaspelen - Rullstolstennis2009-10-092009-10-11
Tunaspelen2009-10-092009-10-11
Sportcentrum Cup2009-10-082009-10-18
ICA-Cupen2009-09-112009-09-20
Regionsmästerskap seniorer2009-09-032009-09-13
Strängnäs Ica Bengtssons Cup2009-08-202009-08-30
Strängnäs Swedbank Cup2009-06-042009-06-14
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 10