Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Uppland

Klubb  
Akademiska Sällskap 
Almunge Länna TK 
Alunda TK 
Antarktis TK (17050) = ID nr 
Arlanda TK 
Bålsta TK 
Bälinge IF 
Börje SK 
Enköpings TK 
Fältvägens TK 
Gimo IF TK 
Gimo IF TK 
Grisslehamns TK 
Hagunda IF TS 
Hallstaviks TK 
Heby TK 
Hållnäs Idrottsförening 
IK Nordia 
Karlsholms GoIF 
KFUM Uppsala IK 
Knivsta TK 
Långsands TK 
Långtora TK 
Mamre TK 
Marma SK 
Märsta TK 
Norrlands Nations IF 
Norrtälje Junior TK 
Norrtälje TK 
Rimbo TK 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Bålsta Doubles2007-05-252007-06-03
Kalle Anka Cup Uppland2007-05-162007-05-20
Bålsta Open2007-05-122007-05-20
Upplands Motor Open2007-05-042007-05-13
Rimbospelen2007-03-302006-04-15
Bålsta Junior Open2007-03-172007-03-25
DM Jun/Sen/Vet Uppland2007-02-172007-02-25
Price Prize 20072007-02-092007-02-18
Grand Slam Pokalen Uppland2007-02-022007-02-04
Film24 spelen2007-01-132007-01-21
Bärgningstjänstspelen 20072007-01-052007-01-14
JUL-CUP 20062006-12-262006-12-31
USIF:s Julcup2006-12-152006-12-23
Bålsta Winter Cup2006-12-092006-12-17
Team Sportia Open2006-11-112006-11-19
Åberg museum cup2006-11-032006-11-12
Swedbank Jr Open2006-10-202006-10-29
Suzuki Cup2006-10-062006-10-15
Rimbo Open2006-09-222006-10-08
Upsala Elit Jr Cup2006-09-152006-09-24
Pepparrotsslaget VINTERTOUR2006-09-072006-09-10
Pepparrotsslaget2006-09-012006-09-10
DM Jun Uppland2006-08-192006-08-27
DM Sen/Vet Uppland2006-08-182006-08-27
Tennisveckan i Öregrund2006-07-222006-07-30
Mariehamnsspelen2006-07-222006-07-29
Norrtälje-spelen2006-07-082006-07-16
Öregrunds touren2006-06-252006-06-30
Öregrund Sommartour2006-06-252006-06-29
Kalle Anka Cup Uppland2006-05-252006-05-28
1 <- 10 11 12 13 14 15 16 17 18 -> 19