Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Västerbotten

Klubb  
Bastuträsk Byförening TK 
Bolidens TK 
Byske TK 
Dorotea TK 
Ersmarks TS 
Finnträsk IF 
Fällfors IF 
Holmsunds TK 
Hörnefors TK 
Järnäs TK 
Kristinebergs TK 
Kåge TK 
Kåsböle TK 
Lycksele TK 
Lögdeå SK 
Malå TK 
Norrmjöle TK 
Norsjö TK 
Ostnäs TK 
Rönnskärs TK 
Skellefteå TK 
Sävar TK 
Tegs TK 
TK Norr 
Tärna IK Fjällvinde 
Umeå TK 
Umeå TS 
Vilhelmina TK 
Vindelns TK 
Vännäs TK 
TävlingStartSlut 
Skellefteå Bil Cup 2015 (B)2015-01-082015-01-11
Skellefteå Camping Cup 2014(B)2014-11-282014-11-30
Höstlovscupen(B)2014-10-312014-11-02
Umeå Outdoor Open(B)2014-08-152014-08-17
Skellefteå Bil Trophy 2014 (B)2014-07-102014-07-13
Skellefteå Veteran Claycourt Open 2014 (B)2014-06-132014-06-15
Helikopter Junior Open Skellefteå 20142014-04-192014-04-21
Skellefteå Veteran indoor Open 2014 (B)2014-03-072014-03-09
Umeå Indoor Open2014-01-242014-01-26
Skellefteå Bil Cup 2014 (B)2014-01-032014-01-06
Höstlovscupen (B)2013-11-012013-11-03
Skellefteå Bil Trophy 2013 (A)2013-07-112013-07-14
Skellefteå Veteran Claycourt Open 2013 (B)2013-06-142013-06-16
Helikopter Junior Open Skellefteå 2013 (B)2013-04-052013-04-07
Svensk Tennis Norr Indoor RM 2013 (A)2013-03-212013-03-24
Skellefteå Indoor Open Veteran 2013 (B)2013-03-012013-03-03
Umeå Indoor Open (A)2013-01-182013-01-20
Skellefteå Bil Cup 2013 (B)2013-01-112013-01-13
Höstcupen2012-11-092012-11-11
Svensk Tennis Norr Outdoor RM 20122012-08-012012-08-05
Skellefteå Veteran Claycourt Open 20122012-07-202012-07-22
Skellefteå Bil Trophy 20122012-07-132012-07-15
Skellefte Veteran Indoor Open 20122012-03-092012-03-11
Utebutiken Indoor Open 20122012-01-202012-01-22
Skellefteå Bil Cup 20122012-01-052012-01-08
Tennis Europe 16 (Umeå 16)2011-11-052011-11-13
Höstlovscupen2011-11-032011-11-06
Svensk Tennis Norr Outdoor RM 20112011-08-172011-08-21
Skellefteå Bil Trophy2011-07-132011-07-17
Skellefteå Vetaran Claycourt Open2011-06-102011-06-12
<- 1 2 3 4 5 6 ->