Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Västergötland

Klubb  
Hjo TK 
Holsljunga TK 
Horreds TK 
Hulareds VIK 
Härna LTK 
Hörnebo SK 
IF Tivo 
IK Lyrestad 
Jump In TK 
Kalvsjöholms IF 
KFUM Borås Tennis 
Kinnarumma IF 
Kinnekulle TK 
Kvänums TK 
Lerdala IF TS 
Lidköpings TK 
Lilla Edets TK 
Limmareds IF 
Länghems TK 
Marbäcks IF 
Mariestads TK 
Marks TK 
Molla Byalags TK 
Mullsjö TK 
Målsryds IF TS 
Nossebro TK 
Ornunga IF 
Rydboholms TF 
Saleby TK 
Sandareds TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
RM jun 142015-08-282015-08-30
RM zonkval öst, jun 14,122015-08-212015-08-23
RM zonkval syd, jun 14,122015-08-212015-08-23
Mark Clay Open2015-08-132015-08-23
Ursand Open2015-08-112015-08-16
Ulricehamns Open 20152015-07-232015-07-26
Trollserven2015-07-162015-07-23
Trollserven - Sommartour2015-07-152015-07-19
Falköpings Tennisvecka v272015-06-292015-07-04
Lambi Cup 20152015-06-232015-06-28
Midsommartrofén fd Delfoi2015-06-152015-06-18
SEB Next G Cup, regionfinal Mariestad2015-05-292015-05-31
SEB Next G Cup, zonkval öst, Tidaholm2015-05-142015-05-16
SEB Next G Cup, zonkval syd, Kinna2015-05-142015-05-16
TF BANK Sandareds Vårturnering 2015 - Sommartour2015-04-232015-04-26
TF BANK Sandareds Vårturnering 20152015-04-092015-04-26
Påskslaget 20152015-03-262015-04-05
RM jun 142015-03-202015-03-22
Lag RM 15-212015-03-202015-03-22
RM Jun 122015-03-202015-03-22
RM zonkval syd jun 14, 122015-03-132015-03-15
RM zonkval väst jun 14, 122015-03-132015-03-15
RM Sen, Vet2015-03-132015-03-15
RM zonkval öst jun 14,122015-03-132015-03-15
Hökensåsspelen 20152015-02-272015-03-08
Yonex Cup2015-01-302015-02-08
Bravida Borås Tennisvecka - Vintertour2015-01-282015-02-01
Borås Tennisvecka2015-01-232015-02-01
Anders Järryds Pokal2015-01-222015-02-01
Kullingsslaget 20152015-01-102015-01-18
1 <- 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -> 29