Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Västergötland

Klubb  
Hjo TK 
Holsljunga TK 
Horreds TK 
Hulareds VIK 
Härna LTK 
Hörnebo SK 
IF Tivo 
IK Lyrestad 
Jump In TK 
Kalvsjöholms IF 
KFUM Borås Tennis 
Kinnarumma IF 
Kinnekulle TK 
Kvänums TK 
Lerdala IF TS 
Lidköpings TK 
Lilla Edets TK 
Limmareds IF 
Länghems TK 
Marbäcks IF 
Mariestads TK 
Marks TK 
Molla Byalags TK 
Mullsjö TK 
Målsryds IF TS 
Nossebro TK 
Ornunga IF 
Rydboholms TF 
Saleby TK 
Sandareds TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Tygrikesspelen 20152015-01-082015-01-18
ej faställt (tid Casio Cup)2015-01-022015-01-06
tomtecupen 20142014-12-262014-12-31
Elfsborg Tennis XL Bygg Open Elit - Vintertou2014-12-102014-12-14
Elfsborg Tennis XL Bygg Open 20142014-12-052014-12-14
BOLON INDOOR OPEN 20142014-11-142014-11-23
Vänersmashen 20142014-11-132014-11-23
Citygross Open - Vintertour2014-11-102014-11-30
Citygross Open2014-11-102014-11-30
Billys Cup2014-10-242014-11-02
Serneke Open2014-09-152014-09-28
Norlanders Cup2014-09-052014-09-14
Regionsmästerskap 142014-08-292014-08-31
Regionsmästerskap 162014-08-292014-08-31
Regionmästerskap zonkval 12 öst2014-08-222014-08-24
Regionsmästerskap Sen, Vet, Jun182014-08-222014-08-31
Regionmästerskap zonkval syd 16,142014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval 12 syd2014-08-222014-08-24
Regionmästerskap zonkval öst, 16,142014-08-222014-08-24
Ursand Open 2014 fd Cela Open2014-08-122014-08-17
Dunlop Mark Open2014-08-072014-08-17
Ulricehamns Open 20142014-07-242014-07-27
Trollserven2014-07-182014-07-23
Falköpings Tennisvecka V272014-06-302014-07-06
Lambi Cup 20142014-06-252014-06-29
Delfoi cup 20142014-06-162014-06-19
SEB Next Generation Cup, Regionfinal2014-06-052014-06-07
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Kinna2014-05-282014-05-30
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Lidköping2014-05-282014-05-30
Sandareds Vårturneringen - Sommartour2014-04-172014-04-20
1 <- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 -> 29