Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Västergötland

Klubb  
Hjo TK 
Holsljunga TK 
Horreds TK 
Hulareds VIK 
Härna LTK 
Hörnebo SK 
IF Tivo 
IK Lyrestad 
Jump In TK 
Kalvsjöholms IF 
KFUM Borås Tennis 
Kinnarumma IF 
Kinnekulle TK 
Kvänums TK 
Lerdala IF TS 
Lidköpings TK 
Lilla Edets TK 
Limmareds IF 
Länghems TK 
Marbäcks IF 
Mariestads TK 
Marks TK 
Molla Byalags TK 
Mullsjö TK 
Målsryds IF TS 
Nossebro TK 
Ornunga IF 
Rydboholms TF 
Saleby TK 
Sandareds TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Regionmästerskap zonkval 12 syd2013-08-162013-08-18
Regionmästerskap zonkval öst, 16,142013-08-162013-08-18
Cela Open 20132013-08-102013-08-15
Ulricehamn Open2013-07-252013-07-28
Scandic Swania Cup2013-07-232013-07-28
Odenbadsspelen 20132013-07-012013-07-05
lambi cup 20132013-06-272013-06-30
Delfoi cup 20132013-06-172013-06-20
SEB Next Generation Cup, Regionfinal2013-06-052013-06-07
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Lidköping2013-05-312013-06-02
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Kinna2013-05-312013-06-02
Sandareds Vårturnering - Sommartour2013-04-112013-04-28
Sandareds Vårturnering 20132013-04-112013-05-01
Påskslaget 20132013-04-042013-04-14
Regionsmästerskap 122013-03-222013-03-24
Regionsmästerskap 142013-03-222013-03-24
Regionsmästerskap 162013-03-222013-03-24
Regionmästerskap zonkval syd 16,142013-03-152013-03-17
Regionmästerskap zonkval 12 öst2013-03-152013-03-17
Regionsmästerskap Sen, Vet, Jun182013-03-152013-03-24
Hökensåsspelen 20132013-03-012013-03-10
Yonex Cup 20132013-02-012013-02-10
Borås Tennisvecka 2013 - Vintertour2013-01-302013-02-03
Borås Tennisvecka2013-01-252013-02-03
Anders Järryds Pokal2013-01-242013-02-03
Tygrikesspelen2013-01-112013-01-20
Kullingsslaget 20132013-01-092013-01-20
Casio Cup 20132013-01-022013-01-05
tomtecupen 20122012-12-262012-12-31
Jubilem XL Bygg Open 2012 - Vintertouren2012-11-302012-12-09
1 <- 5 6 7 8 9 10 11 12 13 -> 29